خطوط کف دست | معنی خطوط کف دست

معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ | رازهایی که کف دستتان افشا می کند + تصاویر

خطوط کف دست مربوط به بخشی از زندگی شما می شود ، یک خط ثروت و شهرت شما را در آینده نشان می دهد و خط دیگری از ازدواج و فرزند دار شدن شما می گوید.

معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ | رازهایی که کف دستتان افشا می کند + تصاویر

خطوط کف دست تان رازهایی در مورد زندگی شما فاش می کنند. خط و خطوط کف دست شما معنی عمیق تری نسبت به انچه که فکر می کنید دارند و از خصوصیات شما رازهایی رابازگو می کنند. نوع موسیقی که گوش می کنیم و سبک صحبت کردنمان بخشی از شخصیت شما را بازگو می کند اما فاکتورهای دیگری هم برای برملا شدن رازهای شخصیتی ما وجود دارد که در قالب خطوط کف دست در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کف دست شما خطوطی وجود دارد که از سلامتی ، ازدواج و فرزندان شما خبر می دهد. در این بخش به طور اختصار در مورد انها توضیح خواهیم داد و در مطالب بعدی در هر بخش به طور کامل یکی از آنها را شرح می دهیم.

رمانتیک ترین افراد متولد کدام ماه هستند؟ 

هنر خواندن خطوط کف دست که همان کف بینی نام دارد ریشه در برخی از کشورهای آسیایی دارد که در گذشته برای پیش بینی بخت و شانس در زندگی آن را بازگو می کردند.حالا بخوانید که این خطوط در مورد شخصیت شما چه می گویند.

خط کف دست هر کدام برای چه بخشی از زندگی شماست؟

 خطوط کف دست بر اساس نام های خاص شناخته می شوند که ما بر اساس همان ها مفهوم را به شما خواهیم گفت.

خطوط کف دست

خط قلب - heart line

عمیق بودن این خط نشان از عواطف و مصیبت های عمیق تر است . اگر در انتهای این خط شکاف و یا ترک وجود داشته باشد نشان آن است که فرد ذهن

خط سر یا همان خط عقل - head line

این خط در مورد هوش و خرد فرد می گوید و از گرایش های ذهنی او رازهایی را بازگو می کند. طول و بلندی این خط در مورد تصمیم گیری ها و افکارش می گوید که در چه حد بلندپروازی و یا برعکس آن را دارد.اگر خط ذهن و عقل کف دست دچار چند شاخگی شده باشد نشان گر ان است که فرد در تصمیم گیری حالت پایداری ندارد و به قول معروف از شاخه ای به شاخه ی دیگر می پرود.

تست کامل مزاج شناسی | مزاج شما چیست؟

خط زندگی- life line

همانطور که می توان حدس زد این خط طول عمر فرد را نشان می دهد.

اگر شکستگی و ناهماهنگی از قسمت ابتدا تا انتهای این خط وجود داشته باشد یک حادثه و یا شاید تصادفی که جان او را به خطر بیاندازد در طول زندگی اش تجربه خواهد کرد.

خط سرنوشت - fate line

این خط به عنوان خط سرنوشت و بخت شناخته می شود و نشان گر آن است که چطور اوضاع و شرایط سخت و دور از کنترل فرد یا برعکس خواهد بود.

خط آپولو که در گذشته آن را خط خورشید می نامیدند:

خطوط کف دست

این خط همه چیز را در مورد شانس ، ثروت ، شهرت و یا حتی رسوایی و بدبختی را نشان می دهد. یک خط صاف و زیبا نشان گر خوش خشانسی و ثروت است و خطی پر از شاخه ها و شکستگی برعکس آن را نشان می دهد. طول این خط هم استقامت این خشو بختی یا برعکس آن را دارد.

 خط ازدواج -mariage line :

این خط همانطور که پیداست در مورد ازدواج و وضعیت عاطفی شما در زندگی مشترک چیزهایی می گوید.

خط فرزند - children line:

با نگاه به این خط می توانید بدانید که در آینده فرزندی خواهید داشت یا خیر و اگر قرار است فرزند دار شوید صاحب چند فرزند خواهید شد.

ضعف شخصیتی متولدین هرماه چیست؟ 

خط ثروت - money line:

وضعیت مالی و پولی شما ، اینکه ثروتی به دست خواهید آورد یا خیر و این ثروت چقدر نزد شما دوام خواهد آورد در این خط از کف دست شما ثبت شده است.

 هر کدام از این خطوط را در بخش های مجزا یک به یک به طور کامل در مطالب بعدی برایتان شرح خواهیم داد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • فردوسی

    سلام خوب بود