قیمت پژو پارس | قیمت پژو پارس امروز | قیمت پژو پارس روز

قیمت پژو پارس در بازار امروز جمعه 5 بهمن 1401 | جدیدترین قیمت پژو پارس اعلام شد

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت پژو پارس امروز جمعه 5 اسفند ماه 1401 این گزارش از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید

قیمت پژو پارس در بازار امروز جمعه 5 بهمن 1401 | جدیدترین قیمت پژو پارس اعلام شد

قیمت پژو پارس در روزهای اخیر، افزایش یافت. قیمت پژو پارس در بازار آزاد نسبت به قیمت پژو پارس در کارخانه، تفاوت بسیاری دارد و همین موضوع، باعث دلال بازی در بازار خودرو شده است. اگر قیمت پژو پارس و دیگر محصولات تولیدی ایران خودرو و سایپا در بازار کاهش یابد می تواند باعث رونق گرفتن بازار خودرو شود. در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی قیمت پژو پارس در بازار امروز 5 اسفند 1401 را بخوانید .

قیمت پژو پارس جمعه 5 اسفند ماه 1401

امروز (جمعه 5 اسفند ماه 1401) قیمت پژو پارس در بازار اعلام شد. قیمت پژو پارس چهار میلیون افزایش نسبت به دیروز داشت و به ۴۴۰ میلیون تومان رسید. خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز با سه میلیون افزایش قیمت به 446 میلیون تومان رسید.

 این دهک ها سهام عدالت جدید می‌گیرند

پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از چهارشنبه گذشته تا امروز ۱۰ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۲۱ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۳۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت به ترتیب ۳ و ۱۵ میلیون تومان گران شده‌اند و ۳۴۰ و ۳۶۵ میلیون تومان قیمت خورده‌اند و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۴۱۲ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۴۱۸ میلیون تومان رسیده‌است.

شیوه جدید کلاهبرداری از مالکان تلفن همراه | هشدار جدی!!

پژو پارس نیز در این مدت از جهش قیمت‌ها در امان نبوده‌است به طوری که مدل ۱۴۰۰ این خودرو از ۴۲۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۴۳۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۷ میلیون تومان گران شده‌است و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • بهنام

    داداش ۵۷۰ میلیون پژو پارس سال ۱۴۰۱ معمولی قیمتش هست،این قیمتها که نوشتی کجا میدند؟

  • محمد

    این قیمت مال کدوم کشوره؟؟

  • ناشناس

    توهم زدی