مدل مانتو | مدل مانتو عید | عید امسال چه مدل مانتو مده؟

جدیدترین استایل های مجلسی با مدل مانتو تافته | امسال لوکس ترین استایل رو داشته باش

هنگامی که برای خرید عید و لباس زنانه می روید بهتر است که علاوه بر سلیقه به نکاتی مثل رنگ، طرح لباس و مدل مانتو نیز توجه کنید. مخصوصا اگر این لباس مانتو باشد.

جدیدترین استایل های مجلسی با مدل مانتو تافته | امسال لوکس ترین استایل رو داشته باش

برای امسالت این مدل مانتو که من میگم رو بخر و بپوش ببین چجوری همه تو کف استایلت میمونن! اگر برای خرید عید و لباس زنانه می روید بهتر است که علاوه بر سلیقه به نکاتی مثل رنگ و طرح لباس و مدل مانتو نیز توجه کنید. مانتو یکی از آیتم های اصلی استایل خانم های ایرانی را تشکیل می دهد و تاثیر زیادی بر زیبایی و سبک پوششی شما دارد. اگر امسال بهار می خواهید کمی متفاوت تر از سال های پیش باشید و علاوه بر ایجاد تمایز خود با دیگران می خواهید شیک و لوکس به نظر برسید باید پوشیدن مدل مانتو کتی یا مانتو عروسکی را کنار بگذارید، زیرا امسال با انتخاب یک مانتو تافته پر زرق و برق و شیک قطعا به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

شاید در نگاه اول به نظر همه بیاید که این مانتو همان مانتو ژاکارد و مجلسی ای است که می شناسید ولی باید بگوییم که این مانتو تفاوت های زیادی با مانتو ژاکار دارد که اولین تفاوت به خاطر نوع پارچه ای است که از آن تولید می شود. این مانتو همانطور که از اسمش پیدا است از پارچه تافته تهیه می شود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید این پارچه، پارچه‌ای برای مراسم خاص است.

پارچه تافته بافتی خشک، سبک، رنگی و براق دارد، الیاف این پارچه ترکیبی از ابریشم، پلی‌استر یا نایلون هستند و به جز این موارد از الیاف مصنوعی دیگری هم در دوخت تافته استفاده می‌ شود. در ادامه همراه ما باشید تا با انواع استایل با مانتو تافته آشنا شوید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر