رژ لب | ماندگاری رژ لب | رژ لب بهتره یا تینت لب؟

تفاوت تینت لب با رژ لب چیست؟ | برای رفتن به مهمونی کدوم رو بزنی بهتره؟

ابزارهای آرایشی چند منظوره و رژ لب همیشه جزو محبوب ترین ها و اولین انتخاب برای خانم ها هستند و انواع تینت لب نیز جزو این دسته از لوازم آرایشی هستند.

تفاوت تینت لب با رژ لب چیست؟ | برای رفتن به مهمونی کدوم رو بزنی بهتره؟

رژ لب بهتره یا تینت لب؟ اگه تا حالا حتی اسم تینت لب رو نشنیدی پس تا پایان این مطلب با ما همراه باش. داشتن لب های خوشرنگ و زیبا آرزوی هر خانم زیبا پسندی است، زیرا لب ها و چشم ها مرکز توجه در صورت شما هستند. پس اگر کل صورت خود را حرفه ای آرایش نمایید ولی رژ لب نزنید انگار که آرایشی نا تمام و ناشیانه داشته اید. پس برای آرایش لب هایتان بیش از قبل باید دقت و توجه صرف کنید زیرا ممکن است با انتخاب اشتباه رنگ رژ لب و یا نوع رژلب خود باعث خراب شدن کل میکاپ صورت خود شوید.

ابزارهای آرایشی چند منظوره همیشه جزو محبوب ترین ها و اولین انتخاب برای خانم ها هستند. به این دلیل که با این محصولات آرایشی کیف لوازم آرایش آنها خلوت تر و روند میکاپ سریع تر خواهد بود. انواع تینت لب نیز جزو این دسته از لوازم آرایشی هستند. حال اگر برایتان سوال پیش آمده است که فرق تینت لب با رژ لب در چیست؟ و یا کدامیک برای میکاپ شما مناسب تر است؟ باید بگوییم که بهترین انتخاب برای شما این است که در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با تفاوت این دو محصول آرایشی و ویژگی هایشان آشنا شوید.

برجسته کردن لب با ترفندهای آرایشی ساده و بدون هزینه در خانه + روش

رژ لب

ویژگی مشترک در تینت و رژلب این است که از هر دوی این محصولات برای رنگ دهی به لب ها به عنوان رژلب و رنگ دهی به گونه ها به عنوان رژگونه می توان استفاده کرد.

تینت لب چیست؟ مراقب سلامت لب هایتان باشید

تینت لب محصولی مابین برق لب و رژ لب است، این محصول حالت مایع بسیار رقیقی دارد و فاقد سرب و موم است، بنابراین هیچ آسیبی به لب های شما نمی زند. جالب است که بدانید بافت آن به قدری سبک است که هیچ گونه احساس سنگینی و چسبندگی روی لب ها ایجاد نمی کند. در نتیجه تینت لب با داشتن ساختار گیاهی برعکس رژلب ها یک محصول بدون سرب به شمار می رود و همین ویژگی است باعث می شود در بعضی موارد استفاده از این محصول آرایشی بر رژ لب بیشتر تاکید شده است. از تینت لب می‌توان به جای رژ گونه هم نیز استفاده کرد؛ بنابراین اگر تمایلی به استفاده چندین محصول آرایشی ندارید، تنها کافی است تینت لب خریداری کنید و از درخشندگی طبیعی گونه‌ ها نهایت لذت را ببرید.

اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند 

نقاط قوت و ضعف تینت لب چیست؟

تینت لب ظاهری طبیعی و درخشان به لب‌ هایتان می‌ دهد و می‌ تواند جایگزینی مقرون به صرفه برای تتوی لب و یا شیدینگ باشد. این محصول آرایشی علاوه بر ویژگی ذکر شده دارای فرمولاسیونی سبک است که باعث ایجاد حس چسبندگی و سنگینی روی لب‌ ها نمی‌ شود و ماندگاری بالایی دارد و بدون نیاز به تمدید مجدد، در تمام طول روز روی لب‌ هایتان باقی می‌ مانند. حال اگر بخواهیم به نقاط ضعف این جادوگر زیبایی اشاره کنیم باید بگوییم که فرمولاسیون اکثر تینت‌ ها بر پایه آب و الکل است و این امر باعث خشکی پوست لب و پوسته پوسته شدن آن می‌ شود. همچنین در برخی موارد، وجود الکل می‌ تواند واکنش‌ های آلرژیک پوستی یا تنفسی را تحریک نماید.

رژ لب

تفاوت رژ لب با تینت لب چیست؟ حرفه ای میکاپ کنید

تینت لب روی فنجان یا لیوان آب شما جایی از خود به جای نمی گذارد. بسیاری از خانم ها از اینکه رژ لب روی دندان هایشان مالیده شود یا پس از نوشیدن مایعات، جای رژ لب روی فنجانشان دیده شود ناراحت می شوند. یکی از تفاوت ها یا بهتر است بگوییم مزیت ها و کارایی تینت لب این است که چنین مشکلاتی را ندارد‌. تینت های لب فاقد موم، روغن یا سرب هستند، در نتیجه هنگام استفاده از آن ها خطر کمتری سلامتی شما و لب هایتان را تهدید می کند. تینت های لب ماندگاری بیشتری دارند، در واقع می توان گفت رنگدانه‌های تینت طوری قوی هستند که پاک کردن آنها از روی لب ممکن است کمی دشوار باشد در حالی که رژ لب ها راحت تر پاک می شوند و آسیب کمتری را هنگام شستشو لب دارند.

 سه سوته خط چشم بکش + فیلم آموزشی

رژ لب

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر