تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس فردا | تعطیلی مدارس 4 بهمن

جزئیات تعطیلی مدارس و ادارات فردا و پس فردا | کدام استان ها تعطیل شدند!

آخرین اخبار و جزئیات مربوط به تعطیلی مدارس در شهرها و استان‌های مختلف کشور برای روز سه‌شنبه «۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۱» اعلام شد.

جزئیات تعطیلی مدارس و ادارات فردا و پس فردا | کدام استان ها تعطیل شدند!

اطلاعیه جدی تعطیلی مدارس! تصمیمات جدید ستاد مدیریت بحران درباره تعطیلی مدارس و ادارات اعلام شد.سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی، تصمیمات جدید این ستاد در خصوص تعطیلی مدارس را که با دستور استاندار خراسان شمالی نهایی شد، اعلام کرد.

محمدتقی ولیان، سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی اعلام کرد: با تشکیل جلسه اعضای این ستاد طی امروز در استانداری خراسان شمالی، تصمیمات روز گذشته ستاد مدیریت بحران تمدید شد.

این ازدواج ها حتماً به طلاق ختم می‌شود! 

او با بیان اینکه تصمیمات ستاد مدیریت بحران انرژی در استان به صورت هر ۲۴ ساعت اتخاذ و اعلام می شود، گفت: بر این اساس، ساعت شروع به کار تمامی ادارات و مجموعه‌های دولتی در استان، ۹ و ۳۰ دقیقه تا پایان وقت اداری خواهد بود و شعب بانک های استان نیز باید از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه به مراجعه کنندگان ارائه خدمت کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی در خصوص فعالیت های آموزشی در مدارس نیز گفت: آموزش در مدارس شهری استان برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (فردا و پس‌فردا) به صورت مجازی و از طریق «شاد» ادامه یابد؛ مدارس روستایی نیز به صورت حضوری فعالیت کنند.

او با بیان اینکه تمامی جایگاه های CNG سطح استان نیز همچنان تعطیل خواهد ماند، افزود: تمامی صنوف نیز باید از سوخت جایگزین برای فعالیت خود استفاده کنند.

جزئیات تعطیلی مدارس در شهرهای استان خراسان جنوبی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی اعلام کرد: با همراهی مردم، تمامی مدارس استان از روز سه شنبه چهارم بهمن ماه جاری فعالیت خود را طبق روال قبل و به صورت عادی آغاز خواهند کرد.

محمدعلی آخوندی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی به رسانه‌های گروهی گفت: دلیل انتخاب روز سه‌شنبه برای بازگشایی مدارس و از سرگیری کلاس‌های حضوری فراهم آوردن زمینه استفاده از سوخت جایگزین برای مدارس و وصل شدن گاز مدارس بدون زیر ساخت جایگزینی سوخت است.

او با اشاره به پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مبنی بر تفویض اختیار به فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق در این زمینه، بیان کرد: با توجه به دو شیفت بودن مدارس ابتدایی و جلوگیری از تداخل برنامه‌ها شروع برنامه آغازین مدارس همانند قبل خواهد بود.

 شیرینی دانمارکی رو با این روشی که میگم خودت تو خونه بپز!

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت ادارات، فعلا با همان ۲ ساعت تأخیر است، خاطرنشان کرد: باتوجه به مصوبه قبلی ستاد مدیریت بحران مدارس ابتدایی تا روز دوشنبه غیر حضوری شد و مدارس متوسطه نیز که در گیر امتحانات نوبت اول بودند، فقط ساعات امتحان به مدارس مراجعه می‌کردند.

او با بیان اینکه در حال حاضر درصد مدارس دارای سوخت جایگزین در دسترس نیست، تصریح کرد: بسیاری از مدارس شهری به سوخت جایگزین پیوسته‌اند و به نوعی صرفه جویی در گاز لحاظ شده و شاید این رفع محدودیت‌ها به این دلیل است؛ اما در مدارس روستایی که نتوانسته‌اند سوخت جایگزین تهیه کنند، می‌توانند با سوخت گاز به فعالیت خود ادامه دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر