زناشویی | مشکلات زناشویی

بوی بدن خانم ها چه پیامی برای همسرشان دارد؟ | نکات مهم رابطه زناشویی

آیا می دانستید مردان می توانند از طریق بوی بدن همسرشان برخی چیزها را بفهمند؟ همسر شما این موارد پنهان را با بوی بدنتان متوجه می شوند.

بوی بدن خانم ها چه پیامی برای همسرشان دارد؟ | نکات مهم رابطه زناشویی

نکات مهم رابطه زناشویی که باید بدانید! موردی پنهان که مردتان از بوی بدن شما میفهمد! جالب است بدانید که بوی افراد، حتی بوی عرق بدنشان هم اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار قرار می دهد. مطالعات زندگی زناشویی زوجین نشان می دهد که خانم ها به صورت کاملاً ناخوداگاه می توانند از طریق بوی بدن خود یک سیگنال بسیار مهمی به سمت همسرانشان ارسال کنند و نشان دهند که در رابطه زناشویی از لحاظ جنسی برانگیخته شده اند.

جالب است بدانید که این آزمایش روی افراد مختلفی به انجام رسیده است و به مردان نمونه هایی از بوی عرق را از زمانی که همسرشان میل جنسی داشتند و زمانی که نداشتند، نشان دادند.

این حرکت آقایان آتش به رابطه زناشویی می‌زند! 

چنانچه در این بخش از ویکی گردی می خوانید مردان بویی را که در آن زمان همسرشان انگیزه و میل جنسی داشته است را بوی جذاب تری می دانستند و این همان بویی که است که تنها هسرتان متوجه دلیلش می شود.

جالب است بدانید که مردان در این زمینه نسبت به سیگنال های بویایی حساسیت بیشتری از خانم ها دارند، زیرا به طور کل مردان بیشتر از زنان می توانند این سیگنال ها را دریافت کنند و متوجه این رفتار ها باشند.

برانگیختگی میل جنسی می تواند نوعی از سازگاری با افراد باشد و این قضیه کاملاً از طرف شوهرتان احساس می شود و بوی بدن شما این سیگنال را به آن ها می دهد و آنها را راهنمایی می کند.

عوامل دیگر مرتبط با بوی عرق خانم ها

بوی عرق بدن زنان می تواند بدون اینکه کلامی را بر زبان جاری کند، به همسرشان سیگنال مهمی را بدهد. البته سیگنال های دیگری هم از طریق بوی بدن افراد ارسال می شود که شامل حالات زیر است.

افسردگی

یک مطالعه در سوئد نشان می دهد که 97 درصد افراد که قصد خودکشی دارند، علائمی از بدن خود ساطع می کنند که یکی از آن ها کاهش عکس العمل نشان دادن به محرک ها می باشد که همین موضوع در نمونه های عرق این افراد و بدنشان نشان داده شده است. معمولاً این قضیه در افرادی که اختلال ضد اجتماعی یا دوقطبی دارند هم ایجاد می گردد.

رازهای آرامش میان زن و شوهر در زندگی زناشویی چیست؟ 

استرس

هنگامی که شما از استرس عرق می کنید، دیگران متوجه آن می شوند. استرس و فعالیت فیزیکی، هر کدام عرق ها را از غده های جداگانه بیرون می ریزند و باعث می شوند که عرق به شکل متفاوتی با باکتری روی پوست واکنش نشان دهد و بوی مخصوص به خودش را داشته باشد.

گوشت خواری

رژیم غذایی می تواند روی بوی بدن شما تاثیرگذار باشد. مطالعات نشان می دهد افرادی که گوشتخوار هستند، یک بوی طبیعی در بدن خود دارند که افراد گیاهخوار این بو را ندارند. این تحقیقات همچنین نشان می دهد که خانم ها به طور ناخودآگاه بوی بدن همسرشان در صورتی که گیاهخوار باشد جذاب تر می دانند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر