مهران رجبی | در خواست رونالدو از مهران رجبی

واکنش جدید مهران رجبی به توهینات مردم علیه خودش | لذت می برم به من توهین کنید!

مهران رجبی گفت: رونالدو گفته سریع مهران رجبی را برسانید که در کنار تیم الهلال باشد و به من روحیه بدهد.

واکنش جدید مهران رجبی به توهینات مردم علیه خودش | لذت می برم به من توهین کنید!

مهران رجبی بازیگر همیشه خندان سینما و تلویزیون متولد دهم دی ماه 1340 از روستای واریان کرج، فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی رشته گرافیک از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد گرافیک در دانشگاه تربیت مدرس است. پدر مهران رجبی سهراب و مادرش خدیجه نام دارد که هر دو دار فانی را وداع گفته اند. مهران رجبی دو برادر بزرگتر به نامهای محراب و فرهاد دارد.

مهران رجبی در مورد شوخی‌های متکثری که این روز‌ها در فضای مجازی در مورد او گفته می‌شود، بیان کرد: با این شرایط می‌سازم.  مولوی ۷ قرن پیش گفته است که «هرکسی بر طینت خود می‌تند».  ما خودمان را براده به حساب می‌کنیم که به هر بادی نمی‌لرزیم.

هرگز پوست موز رو ننداز دور!

همین توهین‌ها در آن دنیا از ما دستگیری می‌کندوی گفت: از این وضعیت خیلی لذت می‌برم چرا که موقعیتی‌ست که می‌توانیم روشنگری کنیم و راه باز کنیم و اگر اتفاقی منفی مانند توهین هم بشود، واریزی به حساب معنوی است و همین توهین‌ها در آن دنیا از ما دستگیری می‌کنند و ما را نجات می‌دهد.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به شوخی‌هایی که مخاطب آن وی است، تاکید کرد: اصلاً آزارنده نیست چرا که جنس ما از جنس نامیدی نیست.  در این مورد داریم که طرف مقابل نامید است و این هجمه‌ها به من از نامیدی است.

رجبی بیان کرد: در قرآن آمده است: وَلَا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ ۖ إِنَّهُ لَا یَیْأَسُ مِنْ راحال رَحَمِ الَّذِینَ الَّذِینَ أَعْلَا الْأَسْتَا وَ أَمْرُ أَنْ أَیْفَهِ وَ الْمَعْرُ الْأَیْسَا. می‌بینیم و به قول مولوی که گفت «من تیغ ​​از پی حق می‌زنم بنده حقّم نه مأمور تنم» کاری اگر می‌دهیم برای رضای خداست و آدم عاقل جهت حرکت را می‌داند.  کسی که نمی‌خواهد خدا کند از خواب غفلت بیدار شود.

هیچ کدام از این شوخی‌ها هنرمندان نبود که خودم بگویم آفریناین بازیگر در پاسخ به این پرسش که در میان شوخی‌های مجازی در چند ماه اخیر کدامیک را خنده دار دیده است، گفت: یک فایل از این‌ها در گوشی‌ام درست کرده‌ام که همه را دارم و آخرین آن در جشنواره عمار بود که آقای فریبرز عرب‌نیا مرقوم فرمودند. بودند که کفگیر به ته دیگ و این‌ها آمدند خوردند و این نظر ایشان است.

وی افزود: هیچ کدام از این شوخی‌ها هنرمندانه نبودند که خودم بگویم آفرین.  همه این لطیفه‌ها و شوخی‌ها عاری از خلاقیت بوده است.  معمولا سریع توهین می‌کنند و در می‌روند.

این بازیگر با اشاره به یکی از شوخی‌هایی که از نظر کاربران مورد توجه قرار گرفته بود، گفت: یکی از موارد اخیر این بود که رونالدو گفته سریع مهران رجبی را برسانید که در کنار تیم الهلال باشد و به من روحیه بدهد.  خدا کند بشود و برویم به او روحیه بدهیم.  به نظرم خیلی بامزه نبود، اما شاید برای دیگران خیلی بامزه بوده و من راضی هستم و حلالشان باشد.

تاریخ تولدت رو بگو تا بگم چه خصوصیاتی داری؟

رجبی در پاسخ به این سوال که این روز‌ها چه می‌شود توضیح داد: درحال حاضر حاضر هستم خودمونی هستم که خیلی وقتم را می‌گیریم و احتمالا کاری تا بعد از عید درگیر آن باشم.  احتمالا ۲۰ قسمت آن را برای بعد از عید و اردیبهشت ماه می‌توانم به کار‌های دیگر برسم.

این بازیگر در توضیح جریان «می_تو» و عده‌ای که او را به عنوان عنوان کرده بود، بیان کرد: این گونه می‌گویند و در فضای مجازی هرکسی می‌خواهد کلاهی از این نمد گیرش بیاید.  من آدمی بگو و بخند و زمانی هم بی ادب هستم.  این‌ها بحث‌های کودکانه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • نبی 9

  آقای رجبی هنوز اینقدر معروف نشدی.سوادبازیگری ومجریگری رو که نداری حالا لیدر ورزشی رو امتحان کن.بلاخره یک استعدادیممکنه در خودت پیدا کنی.

 • ناشناس 9

  ادب نداره

 • ناشناس 15

  کاش زودتر مجری گری میکرد🙂 خیلی بامزه است

 • آرش 9

  مهران رجبی یک دلقک هست

 • ناشناس 8

  این مهران رجبی رو بدی خارجیها دو ریال هم بابتش بهت نمیدهند

 • ناشناس 16

  ممنون که این روزها کنار مردم هستید . ثابت قدم بودن در عقیده خیلی مهم است . ان شاءالله عاقبت به خیر شوید .