قیمت پراید | قیمت پژو پراید امروز | قیمت پراید چقدر شد؟

قیمت پراید امروز | قیمت پراید دوشنبه 26 دی ماه 1401 چند؟

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت پراید 405 امروز دوشنبه 26 دی ماه 1401 این گزارش از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید

 قیمت پراید امروز | قیمت پراید دوشنبه 26 دی ماه 1401 چند؟

قیمت پراید در روزهای اخیر با افزایش قیمت روبرو شد. در روزهای اخیر قیمت پراید با روندی صعودی روبرو بود و قیمت پراید به بالای 280 میلیون تومان رسیده است.  این روزها بیشتر از هر وقت دیگری قیمت پراید در بی ثباتی قرار دارد و قیمت پراید یکباره چند میلیون افزایش پیدا می کند و با کاهش کمی در سکوی جدید قیمت می ماند. طبق مشاهدات از قیمت امروز پراید، معامله‌کنندگان  قیمت پراید ۱۱۱ امروز دوشنبه 26 دی ماه 1401 نسبت به روز افزایش سه میلیونی داشت و به 283 میلیون تومان رسید.

قیمت پراید امروز 26 دی ماه ۱۴۰۱

قیمت روز پراید صفر ۹۹ مدل ۱۳۱ SE به ۲۵۵ میلیون تومان رسید. قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۹۹ و ۱۴۰۰ به ترتیب حوالی ۲۴۵ و ۲۵۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود.

قیمت پژو 405 دوشنبه 26 دی ماه ۱۴۰۱ چند؟

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۰ به ۲۳۰میلیون رسیده است. مدل ۹۹ این خودرو ۲۲۰ میلیون قیمت گذاری شده است. قیمت روز پراید صفر ۱۱۱ SE مدل ۹۹ حوالی ۲۷۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت بازار انواع خودرو پراید (دی ۱۴۰۱)

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

۱۱۱ SE ۱۳۹۹ | سایپا صفر ۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰

۱۳۱ SE ۱۳۹۹ | سایپا صفر ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۱ SE ۱۳۹۹ | سایپا صفر ۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۱ SE ۱۴۰۱ | سایپا صفر ۱۶۹,۸۷۱,۰۰۰

۱۵۱ SE ۱۴۰۱ | سایپا صفر ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۱ SE ۱۴۰۰ | سایپا صفر ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۱ پلاس ۱۴۰۰ | سایپا صفر ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۱ پلاس ۱۳۹۹ | سایپا صفر ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰

از ابتدای سال ۱۴۰۱ قیمت پراید با ثبات نسبی همراه شده بود. اما برخلاف آن ماه‌ها، با سقف‌شکنی تاریخی دلار این ثبات را شکست و این خودرو را با نوسان قیمت همراه کرد.

 بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش چشمگیر قیمت‌ها در این بازار است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۴ میلیون تومان گران شده‌است و 284 میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۳۱ آن نیز از 260 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 261 میلیون تومان رسیده‌است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ آن نیز از 230 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 232 میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده‌است .

جدیدترین قیمت پراید، تیبا، دنا، شاهین، کوییک و تارا

تاریخ برگزاری قرعه‌ کشی فروش فوق‌ العاده ایران‌ خودرو اعلام شد 

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش چشمگیر قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده‌است.

سایر خودروهای پژو نیز در این مدت گران شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۳۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۴۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۳۷۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۴۲۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو پارس نیز در این مدت شاهد افزایش قیمت‌ها بود به طوری که مدل ۱۴۰۰ این خودرو از ۴۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۴۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۴۶۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت افزایش چشمگیر قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۴۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت۱۰ میلیون تومان گران شده‌است و ۴۷۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای تیبا نیز در این مدت از جهش قیمت‌ها در امان نبوده‌است به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۴ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای ساینا نیز در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ از ۲۳۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای رانا نیز امروز روند افزایشی را ادامه دادند به طوری که رانا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۳۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

این نشانه میگوید وقت تعویض روغن ماشین رسیده!

قیمت خودروهای پرطرفدار

در این میان، به گفته فعالان بازار خودرو برخی از خودروها بیشتر مورد معامله قرار می‌گیرند. اما این خودروها در چه بازه قیمتی قرار دارند؟

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار این روزهاست، صبح امروز دو میلیون تومان افزایش قیمت داشت و در محدوده ۲۴۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر با هفت میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته همراه شد و حالا ۳۸۳ میلیون تومان ارزش دارد. در این میان، تیپ پنج این مدل پژو پنج میلیون تومان گران شد و در بازار کشور در نرخ ۴۱۸ میلیون تومان به بازار عرضه شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر