لیفت بینی | لیفت بینی بدون هزینه | لیفت بینی با روش های خانگی

کوچک کردن بینی بدون هزینه با روش های خانگی | روش‌های کاربردی و آسان لیفت بینی

ما در این مطلب روش های لیفت بینی با روش های ساده و خانگی را برایتان به اشتراک گذاشته ایم پس اگه می خوای دماغت کوچیک بشه حتما بخون!

کوچک کردن بینی بدون هزینه با روش های خانگی | روش‌های کاربردی و آسان لیفت بینی

لیفت بینی در خانه و بدون هزینه!! این روز ها بیش از هر زمان دیگری به زیبایی بینی اهمیت داده می شود. این موضوع معمولاً در بین خانم ها رواج بیشتری دارد. اغلب جراحی های زیبایی روی بینی انجام می شود اما بعضی از افراد به دلیل مشکلات بسیار کوچکی که روی بینی خود احساس می کنند، جراحی انجام نمی دهند و به جای آن به روش های دیگری مثل تزریق فیلر روی بینی یا لیفت بینی از طریق نخ می پردازند. در ادامه با روش های خانگی لیفت بینی با ماه همراه باشید.

روش‌های کوچک کردن بینی در خانه

برای کوچک کردن بینی خود در خانه از روش‌های مختلفی می‌توانید استفاده کنید. نکته‌ای که در این زمینه اهمیت دارد، این است که تمامی این روش‌ها بدون درد و خون‌ریزی‌ست! هم‌چنین در هیچ‌کدام از آن‌ها از عمل‌های جراحی استفاده نمی‌شود و برای شما خطری به‌همراه ندارد.

خودت تو خونه حرفه‌ای صورتتو کانتور کن!

روش اول: کوچک شدن بینی با چسب

یکی از راه‌های آسان کوچک‌کردن بینی، استفاده از چسب لیفت است. این چسب باعث می‌شود بینی شما جمع و کشیده شود. چسب بینی که اصطلاحا به آن چسب لیفت گفته می‌شود، رنگی نامرئی دارد. این یکی از مزیت‌های آن است؛ چراکه می‌توانید روی آن آرایش کنید و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان قابل‌استفاده است.

برای استفاده از چسب بینی برای کوچک شدن دماغ، ابتدا باید صورت خود را با آب و صابون بشویید. به این ترتیب پوست صورت شما عاری ازچربی‌ها خواهد بود و برای استفاده از این چسب، آماده می‌شود. ۶ تا ۷ سانتی‌متر از این چسب را با قیچی جدا کنید و در حالی که روی بینی خود می‌چسبانید، بینی را به سمت بالا فشار دهید. با این روش به‌راحتی می‌توانید خوش فرم شدن بینی خود را مشاهده کنید.

روش دوم: کوچک کردن بینی و یوگای صورت

تمرینات یوگا تنها برای بدن نیست و می‌تواند روی صورت شما و اعضای آن هم تاثیر بگذارد. برای این منظور برای کوچک کردن بینی ابتدا بهتر است که از تمرینات تنفسی آن استفاده کنید. در وضعیتی آرام و راحت بنشینید. یکی از سوراخ‌های بینی‌تان را با دست بگیرید و سعی کنید از سوراخ دیگر هوا را به درون هدایت کنید. سپس همین کار را برای سوراخ دیگر بینی انجام دهید. این کار را ۱۰ بار تکرار کنید و اثر آن را روی کوچک‌کردن بینی خود مشاهده کنید.

تکان‌دادن صحیح و منظم بینی هم می‌تواند از دیگر راه‌های کوچک‌کردن بینی باشد که در مجموعه‌ حرکات یوگا قرار می‌گیرد. برای این کار هم بهتر است در محیطی آرام بنشینید و این حرکات را انجام دهید. بهتر است قبل از انجام حرکات، تمرین‌های تنفسی را انجام دهید. این یکی از راه‌های آسان خوش فرم شدن بینی بوده و به‌راحتی قابل‌انجام است.

روش سوم: کوچک کردن بینی با کمک ورزش

ورزش‌کردن اثرات گسترده‌ای روی بدن ما دارد. شما با انتخاب حرکات مناسب برای صورت خود، می‌توانید از این طریق برای خوش‌فرم‌شدن بینی تلاش کنید. برای کوچک کردن بینی با کمک ورزش، کناره‌های بینی خود را با انگشت اشاره فشار دهید. حال با شدت نفس بکشید و سپس عمل بازدم را انجام دهید. این تمرین را بهتر است حداقل ۱۰ بار تکرار کنید و تاثیر آن را روی کوچک‌شدن بینی خود ببینید.

برای داشتن یک بینی صاف و زیبا می‌توانید از تمرین دیگری استفاده کنید. برای این کار ابتدا لبخند بزنید. سپس با کمک انگشتان خود، بینی را به سمت بالا فشار دهید. مدت زمان موردنیاز برای این تمرین ۲۰ تا ۳۰ ثانیه است و باید روزانه انجام شود. برای کوچک کردن بینی هم‌چنین می‌توانید از تمرینی که برای نوک بینی طراحی شده است، استفاده کنید. برای این کار، هر چندبار که روزانه می‌توانید انگشت خود را روی نوک بینی بگذارید و به‌آرامی فشار دهید.

فوت و فن لیفت ابرو بدون هزینه در خانه!

روش چهارم: کوچک کردن بینی با استفاده از ماساژ

یکی از راه‌های کوچک‌کردن بینی، ماساژدادن آن است. ماساژ قسمت‌های مختلف صورت علاوه‌بر تاثیری که روی صورت دارد، می‌تواند به بهبود و درمان سردردهای شما هم کمک کند. برای ماساژ بینی از قسمت بالایی آن شروع کنید و به سمت نوک آن بیایید. حال نوبت کناره‌های بینی‌ست. دقت داشته باشد که حرکات شما برای کوچک کردن بینی باید به‌صورت دایره‌ای انجام شود. این روش، یکی از آسان‌ترین راه‌هایی‌ست که باعث خوش فرم شدن بینی شما می‌شود.

 روش پنجم: کوچک شدن بینی با عسل

یکی از راه‌های کوچک کردن بینی، استفاده از عسل است. از آن جایی که عسل یک ماده‌ طبیعی‌ست، می‌تواند یک گزینه‌ مناسب برای کوچک شدن دماغ باشد. عسل مضرات مواد شیمیایی را ندارد و به‌همین‌دلیل می‌توانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید. این روش معمولا روی بینی‌های گوشتی بهتر جواب می‌دهد.

عسل می‌تواند با مواد دیگری مثل سرکه‌ سیب مخلوط شود. ترکیب این دو باعث می‌شود که چربی‌های زیر پوست شما از بین برود و به کوچک شدن بینی منجر شود. مخلوط عسل و سرکه‌ سیب باید نیم‌ساعت روی بینی بماند. بهتر است این کار را به‌مدت ۱۵ تا ۳۰ روز، هر روز انجام دهید تا تاثیر آن را بر خوش فرم شدن دماغ خود مشاهده کنید.

روش ششم: کوچک شدن بینی با زنجبیل

زنجبیل از آن دسته موادی‌ست که در طب سنتی بسیار پرکاربرد است. شاید باورکردنی نباشد اما از زنجبیل می‌توان برای کوچک‌کردن بینی هم استفاده کرد. برای این کار باید زنجبیل را با آب مخلوط کنید و زمانی که به حالت خمیری درآمد، آن را روی بینی خود بگذارید. به این خمیر ۱۵ دقیقه زمان بدهید تا تاثیر خود را بگذارد. سپس آن را از روی بینی بردارید و صورت خود را بشویید. اگر دچار سوزش شدید، بهتر است برای کوچک کردن بینی از روش دیگری استفاده کنید.

روش هفتم: کوچک کردن بینی با آبلیمو

استفاده از آبلیمو از دیگر راه‌هایی‌ست که می‌تواند باعث کوچک‌شدن بینی شما شود. آبلیمو خاصیت چربی‌سوزی بالایی دارد. ازاین‌رو می‌تواند باعث چربی‌سوزی در ناحیه‌ بینی و در نتیجه کوچک‌شدن آن شود. برای خوش فرم شدن بینی خود می‌توانید آبلیمو را با زنجبیل مخلوط کنید تا اثر معجزه‌آسای این ترکیب را ببینید. سوختن چربی‌های زیر پوست می‌تواند علاوه‌بر کوچک کردن بینی شما، آن را کشیده‌تر هم نشان دهد.

روش هشتم: کوچک کردن بینی با استفاده از یخ

برای کوچک کردن بینی خود، یخ را از یاد نبرید. یخ با خاصیت منقبض‌کننده‌ای که دارد، باعث می‌شود به‌مرور زمان حجم بینی شما کاهش یابد. برای این کار از یک بسته یخ استفاده کنید و آن را به‌مدت ۱۰ دقیقه روی بینی خود قرار دهید. می‌توانید چند بار این کار را در روز انجام دهید. پس از گذشت چند هفته می‌توانید تاثیر آن را در کوچک‌تر شدن بینی خود مشاهده کنید.

روش نهم: کوچک کردن بینی با استفاده از بخور

آن می‌پردازیم، استفاده از بخور است. بخور نه‌تنها به کوچک کردن بینی شما کمک می‌کند، بلکه برای طراوت و شادابی پوست شما هم مفید است. بخار آب از طریق بخور می‌تواند وارد منافذ پوستی صورت و بینی شما شود. در نتیجه‌ این کار، متابولیسم پوست بیش‌تر می‌شود، چربی‌ها راحت‌تر می‌سوزند و خارج می‌شوند؛ در نهایت باعث خوش فرم شدن بینی شما می‌شود.

با توجه به نوع پوستتان می‌توانید این کار را به‌مدت ۵ تا ۲۰ دقیقه انجام دهید. البته باید توجه داشته باشید که اثر بخور تا چند ساعت روی بینی شما باقی می‌ماند. در حین بخور می‌توانید بینی خود را ماساژ دهید. پس از آن هم بهتر است از یخ استفاده کنید. از روش بخور بهتر است یک یا دو بار در هفته استفاده کنید. بخوردادن بیش از حد می‌تواند باعث شل‌شدن پوست بینی شما شود و در طولانی‌مدت تاثیری بر کوچک‌کردن بینی نداشته باشد.

با این روش هایی که می گم می تونی سه سوته خط چشم بکشی + فیلم آموزشی

کوچک کردن بینی با لبخند

از معجزه لبخند زدن اصلاً غافل نشوید. خصوصاً اگر از افتادگی خفیف بینی خود رنج می‌برید، لبخند زدن می‌تواند به صاف کردن نوک بینی شما کمک زیادی بکند. برای انجام این تمرین ورزشی ساده، تنها کاری که باید انجام دهید این است که لبخند بزنید، سپس به صورت همزمان انگشت خود را روی نوک بینی قرار داده و آن قسمت را به سمت بالا فشار دهید. اگر می‌خواهید نتیجه خوبی از این تمرین بگیرید، حتماً آن را به صورت روزانه و در هر بار تا ۳۰ مرتبه انجام دهید. نکته جالب در مورد این تمرین آن است که روی عضلات گوشه‌های بینی نیز تأثیرات خوبی دارد و در خوش فرم کردن بینی کمک بیشتری می‌کند.

 

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر