علاقه پسران به زنان متاهل | رابطه پسران با زنان متاهل

چرا پسران مجرد عاشق زنان مطلقه می‌شوند؟ | دلایل اصلی علاقه پسرها به زنان مطلقه!

گاهی اوقات مردان جذب زنان مطلقه می‌شوند و گمان می­کنند که عاشق شده‌اند؟ دلیل این علاقه چیست؟

چرا پسران مجرد عاشق زنان مطلقه می‌شوند؟ | دلایل اصلی علاقه پسرها به زنان مطلقه!

گاهی اوقات مردان جذب زنان مطقه می‌شوند و گمان می­کنند که عاشق شده‌اند، اما فقط به این دلیل که شما این احساسات را به یک زن مطلقه دارید، به این معنا نیست که می‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه  و مطلقه چیست؟

اگر عاشق یک زن متاهل هستید، باید بدانید که در این لحظه ازنظر عاطفی کجا هستید؟ آیا ماندن با او باعث ناراحتی می‌شود؟ وانمود نکنید که هیچ مشکلی وجود ندارد و تقصیرها را بر گردن او نیندازید. باید به این مسئله بپردازیم که چرا فردی را انتخاب کرده‌اید که نمی‌تواند در زندگی عاشقانه شما تمام و کمال حضور داشته باشد؟ در ادامه به این دلایل می‌پردازیم.

با این کارهای کوچک قلب یک زن را تسخیر کنید!

مادرها در میزان مهرورزی متعادل باشند

اگر فرد در خانه‌ای بزرگ شود که مهر و محبت در آن وجود دارد و مادر طبق تعریف نقشش با او برخورد کند، دیگر کودک در جوانی به فکر داشتن مادر دوم نمی‌افتد. البته برعکس این موضوع هم صادق است. یعنی مهرورزی بیش از حد مادر که باعث می‌شود جوان‌ها با انتخاب زن‌های بزرگ‌تر و پخته‌تر به دنبال یافتن مادر دوم باشند. البته شاید خودشان هم متوجه این مسئله نشوند و این تصمیم ریشه در ناخودآگاه آن‌ها داشته باشد.

باورهای شکل گرفته در کودکی از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

یکی از دلایلی که یک مرد مجرد جذب خانمی مطلقه می‌شود، این است که بهتر از یک خانم جوان توانایی لازم برای مدیریت یک زندگی را دارد و باتجربه‌تر است. اکثر افراد عموما بدون اطلاعات و منطق و تنها براساس احساس‌شان پیشقدم می‌شوند و تصمیم‌گیری می‌کنند حتی اگر آن خانم بچه هم داشته باشد، می‌گویند مثل بچه خود او را بزرگ می‌کنم. اینها اشتباهات کوچکی نیست و ناشی از باورهایی است که گاهی در کودکی شکل گرفته است. 

پکیجی از تسهیلات

مورد تاثیرگذار بعدی در این انتخاب‌ها توجه به دیدگاه اقتصادی است چون خانم‌های شوهردار عموما ثروت دارند و در برگزاری مراسم عروسی کم توقع هستند. به همین خاطر این مسئله نقش مهمی در انتخاب این زن‌ها توسط پسرهای مجرد دارد. داشتن مجموعه‌ای از این تسهیلات برای هر پسر جوانی یک آرزوی دست نیافتنی است. زمانی که این آرزو توسط خانم مطلقه‌ای که خانه، ماشین و ثروت دارد تامین می‌شود، برای آن‌ها گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

حس ابراز وجود در میان مردان از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

گاهی پسرها تصمیم به انجام کاری می‌گیرند که تا به حال کسی در خانواده آن را انجام نداده است. به‌عنوان مثال با خانمی که ۱۰ سال از خودشان بزرگ‌تر است ازدواج می‌کنند تا سر زبان‌ها بیفتند. این مردها از اینکه همه با آن‌ها مخالفت کنند و در نهایت با قدرت نمایی پیروز میدان شوند، لذت می‌برند. در این پسرها، فشار مضاعف خانواده و علاقه‌مند شدن به زن شوهردار منجر به ازدواج می‌شود. 

شوهرتان را با این نکته ها حرف گوش کن کنید!!

سرویس دهی بدون قید و شرط

دخترهای جوان بیشتر به همسران‌شان می‌گویند چرا به این خانم نگاه کردی؟ چرا وقتت را صرف من نمی‌کنی؟ اما با اینکه یک زن متاهل هم چنین چیزهایی در ذهن دارد اما کمتر به زبان می‌آورد. این زن‌ها کمتر می‌گویند این کار را بکن و آن کار را نکن. درواقع کمتر دستور می‌دهند و بیشتر کوتاه می‌آیند چون نمی‌خواهند تجربه تلخ قبلی دوباره تکرار شود. در این زندگی عموما همه چیز آماده است. یک سرویس بدون قید و شرط و مسئولیت که متاسفانه پسرهای امروزی خیلی دنبالش هستند

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • ناشناس 6

  پول. والسلام

 • چمن آرا 7

  شاید بخاتر آماده بودنشه چون جوانان امروزی هنری ندارند

 • ناشناس 5

  علت بیکاری جوانان است و نداشتن کار درآمد برای ازدواج.

 • اردیبهشت 12

  زنان.مطلقه..ثروتمند.هستند...و.با.تجربه.

 • رقیه علیخانی 5

  حقیقت داشت

 • صادقی 6

  ۹۹ درصد بخاطر مسائل مالی اون خانم یا دختر خانم است

 • ناشناس 1

  برای اینکه یا پول دارن ویا چیزی نمیخوان

 • ناشناس 4

  فقط بخاطر پول اوزن

 • ناصر طالبی 3

  دلیلش مهریه های سنگین،تورم،اختلاس،بیکاری،پارتی بازی و ناکارآمدی حکومت در مدیریت کشور

 • رعنا 0

  بعضی وقتها هم عاشق قیافه روح و اخلاق اون زن میشن همیشه هم اونجوری که میگید نیست