نیوشا ضیغمی، طلاق نیوشا ضیغمی، طلاق نیوشا ضیغمی جدی شد؟

نیوشا ضیغمی در یک قدمی طلاق | استوری جنجالی خانم بازیگر

استوری جنجالی نیوشا ضیغمی حاشیه و گمانه زنی ها را در مورد طلاقش، قوت بخشید.

نیوشا ضیغمی در یک قدمی طلاق | استوری جنجالی خانم بازیگر

نیوشا ضیغمی بازیگر و هنر پیشه معروف سینمای ایران در یک قدمی طلاق، نیوشا ضیغمی با گذاشتن متنی در استوری اینستاگرامش گمانه زنی ها در مورد طلاقش را قوت بخشید. بنابر گفته های کاربران فضای مجازی از آنجایی که نیوشا ضیغمی چنین استوری هایی نداشته است به نظر می رسد این استوری بوی طلاق می دهد.

نیوشا ضیغمی در یک قدمی طلاق

نحوه آشنایی و چگونگی ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان:حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر