کیک روز مادر | مدل کیک روز مادر

جدیدترین مدل های کیک روز مادر | مدل کیک روز مادر با تزیینات لاکچری+ تصاویر

در روز مادر در کنار هدیه ای که به مادر می دهید می توانید کیک روز مادر با ایده ها و تم های خاص برای مادرتان سفارش دهید یا خودتان آن را تزیین کنید.

جدیدترین مدل های کیک روز مادر | مدل کیک روز مادر با تزیینات لاکچری+ تصاویر

کیک روز مادر با ایده و تم های زیبا! روز مادر روزی برای قدردانی از زحمات مادران و یکی از روزهای مهم برای تمام ایرانی ها است, بسیاری از خانم ها دوست دارند برای روز مادر خودشان برای مادر عزیزشان کیک روز مادر بپزند تا به سلیقه خودشان آن را تزیین کنند. این روز که میرسد دوست داریم با تمام وجود این روز را برای فرشته ی زندگی مان زیبا ساخته و به قول معروف برایش سنگ تمام بگذاریم. در کنار هدیه روز مادر که هرچیزی می تواند باشد، خیلی ها کیک و شیرینی این روز را با ایده های متفاوت آماده می کنند. کیک هایی خانگی یا سفارشی با تم و ایده های مناسب مادر که نمونه هایی از کیک روز مادر را در این بخش از ویکی گردی مشاهده می کنید.

 

برای انتخاب و سفارش کیک روز مادر مثل مناسبت های دیگر باید یک سری نکات را دانسته و رعایت کنیم که اولین این نکات انتخاب قنادی مناسب است؛ نه تنها در روز مادر بلکه در تمام مناسبت هایی که قصد سفارش کیک دارید حتما بایستی سراغ قنادی های معتبر و امتحان پس داده بروید تا هم کیفیت کیک و هم تزیین آن به بهترین شکل ممکن مطابق سفارش شما باشد.

روش پخت کیک روز مادر خانگی ساده و شیک

نکته ی بعدی انتخاب تم و طرح کیک است که برای روز مادر بیشتر ایده ی گل و قلب انتخاب می شود که نمونه های آن را در این بخش از ویکی گردی  مشاهده می کنید. کیک هایی با تم شغل مادر یا علائق او مثل موسیقی یا خیاطی هم طرفداران خود را دارد که در نوع خود زیباست.

نکته ی دیگر وزن کیک است که حتما باید با توجه به تعداد نفرات در نظر گرفته شود تا مبادا با سفارش کیک بزرگتر از حد نیاز اسراف شده و هزینه ی اضافه پرداخت کنید.

برخی از خانم ها علاقه دارند کیک روز مادر و مناسبت های دیگر را خودشان در منزل تهیه کنند که این بسیار عالی است و از همه لحاظ پذیرفته شده تر است. اگر مهارت خاصی در تزیین کیک ندارید و نمیتوانید هر تزیینی را روی کیک پیاده کنید می توانید از کیک هایی با تزیین میوه و شکلات و .. که نمونه های آن را در اینجا مشاهده می کنید، استفاده کنید.

روز مادر برا مامانم چی بخرم؟ | پیشنهاد عالی و جذاب برای هدیه روز مادر و زن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • دانش آموز 3

    بابا روزه مادر که هیچ دلم آب افتاد😀