رابطه جنسی | دانستنی های جالب رابطه جنسی

حقایق جالب و باورنکردنی رابطه جنسی! | دانستنی های رابطه جنسی

حقایق و آمارهای جالب و باورنکردنی با موضوع رابطه جنسی و نکاتی درباره و رابطه که مطمئنا تاکنون نشنیده اید را دراین مطلب بخوانید

حقایق جالب و باورنکردنی رابطه جنسی! | دانستنی های رابطه جنسی

 دانستنی های رابطه جنسی! اغلب روانشناسان و مشاوران خانواده و ازدواج بر این باور هستند که رابطه جنسی بین زوجین مهمترین عامل داشتن یک رابطه عاشقانه و رومانتیک است. و رابطه جنسی یکی از انواع روابطی است که زوجین آن را تنها با همسر خود تجربه می کنند و نشان دهنده نوعی صمیمیت و علاقه شدید بین آن ها است. داشتن رابطه جنسی به صورت مداوم اثرات بسیاری بر سلامت جسمی و روانی زنان و مردان دارد.

تحقیقات علمی بسیاری در خصوص مزایای برشمرده شده است که از میان آن ها می توان به کاهش میزان استرس، کاهش خطر ابتلا به سرطان (خصوصا سرطان پروستات در مردان)، تسکین درد، افزایش کیفیت خواب، کمک به سلامت پوست و… اشاره نمود. در این مطلب تعدادی از جالب ترین و عجیب ترین واقعیت ها و آمارها در خصوص و موضوعات مربوط به روابط جنسی آورده شده است که به احتمال زیاد برای اولین بار آنها را می خوانید.

این کارها قبل از رابطه جنسی موجب بیماری می شود!

یک مرد عادی با سبک زندکی معمولی در طول حیات و روابط جنسی خود حدود ۱۷ لیتر آب منی از خود خارج می‌کند که شامل بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (پانصد میلیارد) اسپرم می باشد!

زوج های کشور یونان با ۱۳۸ نوبت در سال رکورد دار بیشترین، و زوج های کشور ژاپن با تنها ۴۵ بار در طول سال، رکورد دار کمترین میزان در جهان می باشند!

به طور میانگین، زن ها حدود ۲۰ ثانیه در حالت ارگاسم باقی می مانند. در حالی که حالت اوج ارضای جنسی مردان (انزال) به طور متوسط تنها ۶ ثانیه طول می کشد!

تعداد تخمک لازم برای این که جمعیتی معادل جمعیت کل کره زمین متولد شوند، در یک عدد تخم مرغ جا می گیرند!

تعداد اسپرم لازم برای این که جمعیتی معادل جمعیت کل کرده زمین متولد شوند، در یک کپسول آسپیرین جا می گیرند!

برخی از زنان در همگام زایمان طبیعی احساسی شبیه به ارگاسم را تجربه می کنند که ناشی از تلاش مغز برای کاهش درد زایمان می باشد.

علاوه بر انسان ها، و نوعی شامپانزه به نام بونوبوس، دلفین ها تنها موجوداتی هستند که صرفا جهت لذت بردن اقدام به برقراری رابطه جنسی و می کنند.

در این مواقع رابطه جنسی داشته باشید 

برخلاف بهانه هایی که بسیاری از افراد برای فرار کردن از عنوان می کنند، رابطه جنسی باعث رفع سردرد و کاهش فشار روانی و استرس می شود.

مطالعات آماری در کشورهای غربی نشان می دهد ۸۵% از مردانی که حین برقراری رابطه جنسی دچار حمله و ایست قلبی شده اند، در حال خیانت به همسران خود بوده اند!

میوه آووکادو قدرت تحریک جنسی بسیار زیادی دارد، به حدی که در برخی از تمدن های قدیمی استفاده از آن برای دختران و پسران باکره ممنوع بوده است.

شکلات حاوی ماده ای با نام فنیل اتیلامین (phenyl ethylamine) است که تاثیری مشابه مواد شیمیایی که باعث تحریک فرد در زمان و یا عاشق شدن می شوند می باشد.

محققان زیست شناسی بارها مشاهده کرده اند که پنگوئن های ماده زمانی که تصمیم به ساخت آشیانه برای بچه های خود دارند، در قبال دریافت سنگ ریزه از سایر نرهای قبلیه که شریک جنسی اصلی آنها نیستند، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر