رژلب طبیعی چغندر | فواید چغندر

ساخت رژلب با چغندر | ساخت رژلب طبیعی و خوشرنگ در خانه با چغندر! + روش ساخت

اگر دوست دارید یک رژ لب طبیعی و بدون ضرر درست کنید در ویکی گردی آموزش ساخت رژلب با چغندر را مشاهده کنید.

ساخت رژلب با چغندر | ساخت رژلب طبیعی و خوشرنگ در خانه با چغندر! + روش ساخت

ساخت رژلب با چغندر! رژ لب یکی از زیبایی های آرایشی هست ، یعنی اگر رژلب خوشگل نباشد آرایش صورت معنی ندارد , چگونه در منزل با چغندر رژ لب خوشرنگ درست کنیم؟ برای ساخت رژلب با چغندرچه موادی لازم است؟ رژ لب، یکی از لوازم مورد علاقه ی خانم هاست، اما وجود مواد شیمیایی و مضر موجود در آنها موجب شده تا مصرف آن با نگرانی هایی همراه باشد. شما می توانید با یک عدد چغندر قند و روغن نارگیل، یک رژ لب طبیعی بسازید و دیگر نگران ورود مواد شیمیایی و سرب موجود در رژ لب ها به بدن خود نباشید. در ادامه این مطلب ساخت رژلب با چغندر  با ما همراه باشید.

رژ لب، یکی از لوازم آرایشی مورد علاقه ی خانم هاست و برخی از آنها دوست دارند که این ماده ی آرایشی را یک سره بر روی لب خود داشته باشند، اما وجود مواد شیمیایی و مضر موجود در آنها موجب شده تا بسیاری از آنها نتوانند آنقدر که می خواهند از آن استفاده کنند. اگر شما نیز از مواد شیمیایی موجود در رژ لب ها خسته شده اید و نگران سلامت خود هستید، با استفاده از چغندر قند برای خود یک رژ لب طبیعی تهیه کنید.

 اینجوری رژلب بزن تا لبات برجسته بشن!

چغندر قند، با هر چیز تماس پیدا کند، آن را رنگی می کند. پس اصلا عجیب نیست که بتوان لب ها را نیز با آن رنگ کرد و یک رژ لب طبیعی از آن ساخت. ریشه ی چغندر، لب های شما را به رنگ صورتی زیبایی در می آورد و رنگدانه های لب را از بین می برد.

مواد لازم برای ساخت رژ لب طبیعی

یک ریشه ی چغندر متوسط

روغن نارگیل

غذاساز

صافی

یک ظرف کوچک

برای تهیه ی رژ لب طبیعی با چغندر قند، قدم های زیر را دنبال کنید:

قدم اول:چغندر قند را در مخلوط کن بریزید

چغندر قند را با دقت با آب بشویید و پوست خارجی آن را جدا کنید. سپس آن را به صورت دایره های کوچکی ببرید و درون غذاساز بیاندازید. آن را تا جایی مخلوط کنید که له شود. به این ترکیب آب اضافه نکنید، چرا که شفافیت رنگ آن را کاهش می دهد.

فوت و فن لیفت ابرو بدون هزینه در خانه!

قدم دوم:آن را درون ظرفی بریزید

این مخلوط را از صافی رد کنید و مطمئن شوید که تکه های چغندر از صافی عبور نکند. این آب را به سرعت داخل یک ظرف تمیز بریزید تا در آینده بتوانید از آن استفاده کنید. ظرفی که از آن برای نگهداری آب چغندر استفاده می کنید، باید تمیز و استریلیزه باشد. می توانید با مالیدن الکل به داخل ظرف، آن را استریلیزه کنید.

قدم سوم:به آن روغن نارگیل بیافزایید

یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را به این ترکیب اضافه کنید. اگر می خواهید رژ لب براق تری داشته باشید، کمی بیشتر، روغن نارگیل به آن بیافزایید. در صورتی که کمتر از یک قاشق چایخوری نارگیل به مخلوط چغندر بیافزایید، رژ لب شما خشک خواهد بود. به جای روغن نارگیل، از موم یا عسل نیز می توانید استفاده کنید. این دو ماده برای رطوبت رسانی به لب ها فوق العاده اند.

حالا با یک قاشق تمیز، این مخلوط را به هم بزنید و ظرف را درون یخچال بگذارید تا قبل از مصرف جامد شود. از آنجا که این رژ لب کاملا طبیعی و فاقد مواد نگهدارنده است، برای نگهداری بیشتر، آن را در یخچال قرار دهید.

به محض استفاده از این ماده، رنگ لب های شما صورتی و وقتی با اکسیژن ترکیب شود، لب های شما نیز به رنگ قرمز در خواهد آمد. به مدت یک هفته از این ترکیب استفاده کنید، تا لب ها شما به طور طبیعی به رنگ صورتی در آیند.

لیفت صورت در خانه با ۷ روش موثر و ساده

برای اسکراب لب ها می توانید کمی شکر به این ترکیب اضافه کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر