متولدین هر ماه | خصوصیات بد متولدین هر ماه

متولدین هر ماه چه خصوصیات بدی دارند؟ | عادت های بد متولدین هر ماه

می توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت های بد مختلفی داشته باشند.

متولدین هر ماه چه خصوصیات بدی دارند؟ | عادت های بد متولدین هر ماه

عادات بد متولدین هر ماه هیچ فردی کامل نیست و همه ما عادت های بدی داریم که گاهی خودمان هم از آنها بی خبریم و چشمان مان را روی ضعف های خود می بندیم. با آگاهی از نقاط ضعفمان و شناسایی آنها می توانیم اقدام به برطرف کردن آن ها نماییم و نقاط قوت مان را تقویت کنیم. برخی از عادت های بد در متولدین هر ماه سال مشترک است همانطور که متولدین ماههای مختلف خصوصیات خوب زیادی نیزدارند. اگر دوست دارید بارزترین نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و بدانید که عادات بد متولدین هر ماه چیست، با این بخش از سبک زندگی نمناک همراه شوید.

عادت های بد متولدین فروردین ماه

تا به حال یک فروردینی مهربان را دیده اید، او به شدت مهربان است اما امان از وقتی که باعث ناراحتیش شوید، او زود از کوره در می رود و با زبان تند و تیز منتقدان خود را سر جایشان می نشاند پس در رفتارتان با یک فروردینی دقت کنید.

 نکات شناخت و رازهای متولدین هر ماه

 

فروردینی ها عاشق ریاستند و افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می آیند اما اگر در جایی مدیر و رئیس نباشند، ناامید و دلسرد خواهند شد.

متولدین فروردین ماه اگر برنامه هایشان به خوبی و سرعت پیش نرود، عصبانی شده و به دیگران می توپند، فروردینی های عزیز بهتر است در این مواقع قبل از هر اقدام کمی آب بنوشید و به صورت تان بزنید.

فروردینی ها دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند زیرا آنها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

خصوصیات بد متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت افراد لجبازی هستند که تا رسیدن به هدف شان دست از تلاش بر نمی دارند، حتی اگر به ضررشان تمام شود. اردیبهشتی ها عقاید خاص خود را دارند که تغییر آن تقریبا غیر ممکن است و در صورت تصمیم گیری هر چند غلط کسی نمی تواند آنها را از تصمیم خود منصرف نماید.

اردیبهشتی ها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است چرا که آنها عقاید خودشان را بیش از هر چیز دیگری قبول دارند.

اردیبهشتی های عزیز لجاجت را کنار بگذارید و دست از لجبازی بکشید و به مشورت با افراد دلسوزتان روی آورید.

نقاط ضعف خرداد ماهی ها

همه ما انسان ها دو جنبه سیاه و سفید داریم اما این ویژگی و دو شخصیته بودن در خردادی ها شدیدتر است. خردای ها گاهی عاشق یک نفر و گاهی فارغ می شوند، آنها حتی تکلیفشان با روابطی که با دیگران دارند، مشخص نیست.

نمی توان خیلی روی حرف خردادی ها حساب کرد زیرا آنها غیر قابل پیش بینی هستند. گاهی با اینکه برای انجام کاری برنامه می چینند، اما در لحظه آخر آن را کنسل می کنند.

دوای درد اعصاب متولدین هر ماه چیه؟

 

از دیگر خصوصیات نامطلوب خرداد ماهی ها شایعه پراکنی آن ها است. افراد متولد این ماه سکوت را دوست ندارند و دائما در محیط کار، محیط های دوستانه و ... در حال شایعه پراکنی هستند.

خردادماهی های عزیز در کنار ویژگی های خوبتان این جنبه منفی شخصیتتان را اصلاح کنید و بدانید گاهی سکوت بهتر از حرف زدن است.

عادت های بد متولدین تیرماه

در اطرافیان خود تیرماهی داشته اید، اگر پاسختان مثبت است باید بدانید تیرماهی ها گاهی انقدر منفی نگرند که ممکن است اعصاب خود و شما را به هم بریزند. آنها مثبت اندیش نیستند و به قضایا مثبت نگاه نکرده و به افکار منفی خود ادامه می دهند.

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را از خرید لباس گرفته تا ... محتاطانه انجام می دهند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی بینند.

آنها به خودشان ایمان نداشته و این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند پس به دلیل اعتماد بنفس ضعیف همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند.

آن ها افراد احساساتی هستند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی بینند.

پیشنهاد ما به تیری ها این است که دید مثبت تری به زندگی داشته باشند و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و از لحظه لحظه زندگی شان استفاده کنند.

مرداد ماهی ها و خصوصیات بدشان

مردادی ها دوست دارند همیشه در راس توجه همه قرار بگیرند و تمام نگاه ها را به سمت خودشان جلب کنند. اگر دیگران به آن ها توجه یا دقت نکنند، به شدت دلگیرو ناراحت می شوند.

مردادی ها افرادی حساسند، اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان به دیگران بیش از آن ها توجه کنند، آنها حسادت کرده و برای جلب توجه، گریه می کنند.

مردادی های باهوش لطفا به عادت های بدتان توجه کنید و انقدر حساس نباشید.

جذاب ترین عضو صورت متولدین هر ماه

نقاط ضعف شهریورماهی ها

در مطلب خصوصیات شهریور ماهی ها در بخش قبلی نمناک خواندید که شهریوری ها مدام در حال سرزنش خود هستند زیرا آنها همیشه از اشتباه فراری بوده و اگر اشتباه کنند، به جای اندیشیدن و درس گرفتن از اشتباه تنها غصه خورده و خود را نقد منفی می کنند.

شهریوری ها همیشه مسئولیت های زیادی روی دوش شان است و گاهی به دلیل اینکه آنها به شدت مسئولیت پذیرند و برای دیگران هم بهترین ها را می خواهند، دوستانشان سوء استفاده کرده و مسئولیت خود را روی دوش آنها می اندازند.

شهریوری های عزیز در صورت اشتباه کردن، خود را سرزنش نکنید و به فکر راهی برای رشد و پیشرفت خود باشید و از شکست برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

مهرماهی ها افرادی مقید و دودل

مهرماهی ها افراد دودلی هستند که همیشه بین دو راهی گیر افتاده اند. آنها در این شرایط نمی توانند خود تصمیم بگیرند و استرس تصمیم گیری را به جان بخرند، بلکه همیشه در این موقعیت ترجیح می دهند که دیگران به جای آن ها تصمیم بگیرند.

از دیگر عادات بد مهر ماهی ها روابط اجتماعی بیش از حدشان است، آنها به هر جایی که قدم می گذارند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز می کنند و در مورد زندگی با دوستان شان صحبت می کنند.

مهرماهی ها انعطلاف پذیر نیستند و دوست دارند که دنیا همیشه روی تعادل باشد و تا شرایط ذره ای تغییر می کند، گیج و دودل می شوند.

عزیزان مهر ماهی در زندگی انعطاف داشته باشید و خودتان تصمیم بگیرید و به هر کسی اعتماد نکنید زیرا همه لایق دوستی نیستند.

طالع بینی ازدواج متولدین هر ماه

آبانی های دمدمی مزاج

آبانی ها افراد خسیسی هستند که تا وقتی پای پول خرج کردن به میان می آید پا پس می کشند.

از دیگر خصوصیات بد آبانی ها دمدمی مزاج بودن آنهاست، در مدت زمان کوتاهی می توانید رفتار های مختلف و عجیب و غریبی را از آن ها ببینید.

آبانی ها افراد رکی هستند اما هرگز بی ادبی نمی کنند. آنها نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند و اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی کنند.

متولدین آبان باید بیشتر مراقب رفتارهایشان باشند تا با خسیسی و دمدمی مزاجی و رک گویی دوستان شان را از دست ندهند.

آذرماهی ها بی تفاوت ترین انسان ها

اگر دوست آذرماهی داشته اید، حتما می دانید که آنها همراه خوبی برای نوشیدن یک فنجان قهوه نخواهند بود و دوست ندارند که اخبار ناراحت کننده، جزییات یک رابطه عاطفی یا دردودل های عاشقانه دیگران را بشنوند.

آذری ها اصلا احساساتی نیستند بلکه بسیار بی تفاوتند و احساسات دیگران نیز برایشان مهم نیست.

آذری ها خیلی اهل برنامه ریزی نبوده و بی گدار به آب می زنند و تنها حرکت کردن به سمت جلو را دوست داشته که البته گاهی عواقبی را به دنبال دارد. آنها بدون فکر کردن به خطرهای سر راه خود به دنبال ماجراجوییند. اگر با آذر ماهی ها آشنا باشید حتما دیده اید که آنها از یک جا نشستن و فکر کردن، بیزارند و بدون برنامه ریزی به مسافرت می روند.

متولدین آذر پیشنهاد می کنیم قبل از انجام کارها به عواقب آن بیاندیشید و بی گدار به آب نزنید و کمی هم احساسات به خرج دهید.

عادت های بد متولدین دی ماه

دی ماهی ها اغلب احساسات شان را کنترل می کنند به طوری که اطرافیانشان آنها را به سردمزاجی می شناسند اما در واقع آنها بی تفاوت نیستند و اهمیت زیادی برای اطرافیان شان قائل اند اما اعتقاد دارند برای رسیدن به موفقیت باید رفتار بی تفاوت تری داشته باشید.

متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند. اگر در بحث های گروهی، فردی حرف شان را متوجه نشود عصبانیت آنها را بر خواهد انگیخت.

پیشنهاد ما به دی ماهی ها این است که همیشه احساسات خود را کنترل نکنند بلکه گاهی احساسشان را نشان دهند و برای از دست ندادن دوستانشان آنها را هر طور که هستند، بپذیرند.

فال کائنات امروز | فال کائنات روزانه 7 دی

 

نقاط ضعف متولدین بهمن

بهمنی ها به شدت خیالپردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان شان می شود.

بهمنی ها همیشه کارهایشان را نیمه رها می کنند. آنها ایده های زیادی در ذهن دارند و گاهی ایده های خود را تا مرحله ای عملی کرده اما نیمه رها به سراغ موضوع بعدی می روند.

متولدین بهمن به سادگی ذهن شان آشفته می شود و دچار گیجی می شوند و به این خاطر از ادامه راه منصرف خواهند شد.

بهمنی های عزیز اگر از هدف تان متوقف شدید، نگران نباشید، شما با سخت کوشی و پافشاری می توانید به اهداف خود برسید.

اسفند های احساساتی و عاشق پیشه

اگر دوست اسفند ماهی داشته اید، همیشه از یک ویژگی او گله دارید. این ویژگی وقت نشناسی اسفند ماهی هاست. اسفندماهی ها همیشه بر سر قرار دیر حاضر شده و نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند و زمان کم می آورند.

اسفندماهی ها برای دیگران ارزش قائلند و زندگی خودشان را فدای دیگران می کنند، آن ها درد و رنج های دیگران را درک می کنند و از رنج اطرافیان به شدت ناراحت می شوند و غصه می خورند.

اسفندی ها عاشق پیشه هایی هستند که به باطن فرد بیش از ظاهر توجه دارند و از ظاهر عبور می کنند و در عمق غرق می شوند. ممکن است ته تغاری های سال در راه عشق مرارت های فراوان را تحمل کنند.

عزیزان اسفندی مهربانی و احساسات نیز اگر از حد خود خارج گردد برایتان دردسر می شود پس برای یک زندگی بهتر، به خودتان توجه بیشتری کنید و تنها زندگی خود را وقف دیگران نکنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۶۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • یلدا 11

  عالی بود واقعا همشون درست بود

  • ناشناس 5

   سلام من دی ماهی هستم واقعن امون جور که گفتن هست

 • پری 💐 9

  خیلی جالب و خواندنیه ممنون 😍

 • ناشناس 3

  هیچکدوم درست نبود

  • Arash 1

   فروردین🔥شاه ماه ها

 • ازاده 5

  بسیار عالی بود ممنون از شما

 • شهریار 2

  الان من برام سوال خودم باید باورم بشه که حساس و حسودم... (مرداد ماهی)

 • MLP lover 3

  اصلا درست نبود هر چی بود عکس من بود /:

 • ناشناس 7

  بصورت نسبی صحیح است

 • مریم 20

  اسفندماهی ها بسیاربداخلاق خودخواه هستن

 • ناشناس 5

  کاملا بر عکس مردادی ها خیلی مهربان هستند و دی ماهی ها همینطور 👎

 • Mina 9

  مطالب بالا اصلا درست نیست. من اسفند ماهی هستم و همیشه به موقع سرقرار میروم. فردی هستم همیشه منافع خودم را در نظر میگیرم و هیچ وقت، خودم را فدای کسی دیگری نمیکنم

 • پوریا 0

  به نظرم کاملا اشتباه است ما در دنیا همه نوع انسان داریم و اخلاق,طرز فکر, شخصیت هر فرد بسته به مکانی داخلش بزرگ شده بستگی داره ساده تر بخوام بگم به جایی که کودکی اش رو توش سپری کرده بستگی داره باتشکر.

 • م 0

  سلام من آذر ماهی ام و کلا 180درجه برعکس چیزی که گفتید هستم

 • ناشناس 0

  خیلی مسخره بود
  خصوصیاتی که گفته بود اصلا شبیه من نبود

 • زن -زندگی -آزادی ....... 6

  من اسفند ماهی هستم اما این طوری نیستم

 • دیانا 2

  باید بگم کاملا اشتباه من آذر ماهی هستم و همه میگن خیلی احساساتی هستی طوری که با خوندن یه داستان غمگین گریه میکنم و پای درد و دل بقیه هم میشینم و بهشون تو حل مشکلاتم میکنم
  تمام آذر ماهی هایی هم که من میشناسم مثل خودم هستند

 • ناشناس 3

  شمارا نمی دونم ولی از من ک کاملا صحیح بود

 • زاک 0

  اگه‌ اینجوریه من هم متولد ماه اردیبهشت ام اما‌ منم منم نمیکنم اصلا خود کسی که اینها را نوشته متولد چه ماهی است جواب میخوام

 • D.m 0

  سلام . من یک آذر ماهیم ولی من واقعا بی تفاوت نیستم و برعکس خیلی احساساتی و از درک بالایی برخوردارم

 • خودم 0

  شهریور
  ازبچگی مسئولیت خونه بامن بود. حالا هم ضامن هرکی میشم سواستفاده میکنه

 • مجید عبدالاه 0

  من هامون متوجه نشدم که خصوصیاتم مثل کدوم ماهه چون قرار بوده که فروردین بدنیا بیم اما چون دکترا میخواستند بروند عید مسافرت گفتند بزار تا این را بیاریمش بیرون یوقت سفرمون دیرو زود شد خفه نشه بچی مردم

 • ناشناس 0

  میگما من کجا میتونم نظر خودما که فرسادم بخشدون میتونم بخونم هر چی میگردم نیست خو کجا رفته

 • ستایش 1

  من الان 10 سالمه همه بعد با اینکه مغرورم همه کاره ی خونم 😭😭

 • محسن 1

  صد درصد اشتباه اشتباه دروغ محظ
  من تیرماهی هستم و چیزهایی که شما نوشته اید کاملا دروغ و اشتباهه اشتباه اشتباه وای خدا ۰۰۰۰۰

 • ملک 0

  چیزی که تودنیابه آبانی نمیخوره خسیس بودن!!واقعاجزوخصوصیاتشون نیست،ازکجااوردی این مطالبو

 • رضا 0

  با سلام به تمامی دوستان ،منم آذرماهیم !به نظر من هم اون دوست عزیزی که این مطالبی رو که زحمت کشیده ونوشته تاجایی که باخصوصیات خودم و بقیه دوستان آذر ماهی ام آشنا هستم خیلی متفاوت و حتی باید بگم درموردبعضی افراد دیگرآذر ماهی صراحتاً اشتباهه..( ممنونم ازتمامی دوستان).

 • اسفندی 0

  من اسفندیار اما هیچ وقت دیر نکردم

 • ناشناس 0

  من اذر ماهی هستم امابا احساسم و مهر ماهی ها هم اینطوری که گفتید نیستند

 • ناشناس 1

  واقعان درست بود درمورد مهر