قیمت مسکن | قیمت مسکن در مناطق پرطرفدار تهران | قیمت مسکن در مناطق جنوبی تهران

قیمت مسکن منفجر شد | خبر شوکه کننده دولت برای مستاجران

قیمت مسکن در پرمعامله‌ترین منطقه جنوبی تهران طی یک سال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته؛ در حالی که متوسط رشد در شهر تهران ۳۸ درصد و در منطقه ۱ فقط ۲۶ درصد بوده است.

قیمت مسکن منفجر شد | خبر شوکه کننده دولت برای مستاجران

قیمت مسکن گران شد. قیمت مسکن اهمیت بالایی دارد. قیمت مسکن بستگی به قیمت دلار دارد. قیمت مسکن چند شد؟ بررسی قیمت مسکن در تهران را ببینید. بازار مسکن شهر تهران اگرچه روزهای کم‌رونقی را سپری می‌کند، اما خرید و فروش آپارتمان‌های سالخورده به دلیل مزیت قیمتی نسبی در برابر دیگر  فایل‌ها، متقاضی دارد. با این حال درون محدوده سنی سالخورده‌ها در بازار مسکن نیز برخی از املاک به دلیل اینکه مشاعات مقبول و بازسازی شده ندارند، بعضا ماه‌ها در صف  فروش باقی مانده‌اند.

امید به فروش املاک سالخورده در مورد واحدهایی که مشاعات آن در کنار داخل واحد بازسازی شده باشد و از حداقل امکانات ضروری یعنی آسانسور برخوردار باشد، بیشتر است؛ کمااینکه واسطه‌های ملکی می‌گویند این قبیل فایل‌ها بازدیدکننده بیشتری دارد و تماس‌گیرندگان با آگهی‌دهندگان در نیازمندی‌های آنلاین ملکی در تماس خود درباره نوع بازسازی مشاعات نیز سوال می‌کنند و اگر مقبولیت نسبی حاصل شود، برای بازدید مراجعه می‌کنند.

آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت + جزئیات

در جدول بالا قیمت پیشنهادی فروش 40 واحد آپارتمان مسکونی با سن بنای 20 سال به بالا گردآوری شده است که پراکندگی آن به لحاظ جغرافیایی تقریبا عمده مناطق شهر را پوشش داده و نشان می‌دهد متقاضیان خرید مسکن در همه مناطق، گزینه‌های سالخورده متعددی برای بررسی پیش رو دارند.

قیمت مسکن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر