کم نشان دادن سن | ترفند کم نشان دادن سن

روش های کم نشان دادن سن! | چی کار کنم سنم کمتر دیده بشه؟

جوان به نظر رسیدن برای همه خانم ها یک موضوع حیاتی است، از این رو ما برای شما روش هایی برای کم نشان دادن سن تان آماده کرده ایم.

روش های کم نشان دادن سن! | چی کار کنم سنم کمتر دیده بشه؟

کم نشان دادن سن با ترفندها و روش های ساده! جوان به نظر رسیدن و کم نشان دادن سن یکی از چالش های مهم برای خانم هاست زیرا تأثیر مثبتی بر افزایش اعتماد به نفس اجتماعی دارد. در این بخش از ویکی گردی راه ها و ترفندهای مختلفی برای کم نشان دادن سن و جوانتر به نظر رسیدن ارائه نموده ایم که می توانید با استفاده از آنها ده سال جوان تر از سن واقعی خود به نظر برسید.

میکاپ نچرال به جای میکاپ غلیظ

یک آرایش بی‌نقص نه تنها باعث جذابیت بیشتر می‌شود، بلکه منجر به جوان‌تر به نظر رسیدن شما هم خواهد شد. امروزه داشتن آرایش های غلیظ و رنگارنگ که منجر به زیاد به نظر رسیدن سن و سال شده است، دیگر محبوبیت خود را بطور کامل از دست داده است پس به جای میکاپ غلیظ یک میکاپ نچرال به کار ببرید.

پرپشت شدن مژه در 3 روز با روشی خاص و سریع 

پوشیدن لباس های روشن به جای لباس های تیره

اگر دوست دارید همیشه جوان به نظر بیایید، باید رنگ های روشن را برای خرید هر مدل لباسی در اولویت قرار دهید. این رنگ ها حس شادابی و تازگی را به شما و اطرافیانتان القا می کنند اما رنگ های تیره باعث مسن تر دیده شدن فرد می شوند.

موی تیره به جای موهای بلوند

انتخاب رنگ موی مناسب می‌تواند ظاهر شما را حداقل 10 سال جوانتر نشان دهد. یک موی رنگ پریده ی بی روح که حتی شبیه موهای سفید است، شما را مسن تر نشان می دهد. رنگ موهای روشن تنها در صورتی شما را جوان نشان می دهند که طبیعی به نظر برسد و با رنگ چهره شما متناسب باشد.

ابرو نچرال مشکی به جای ابرو نازک رنگ شده

ابرو تاثیر زیادی روی چهره دارد، ابروهایی که پهن، پرپشت و خوش فرم هستند، شما را جوانتر نشان داده و ابروهای باریک سن و سالتان را بیشتر نشان می دهد. این روز‌ها اغلب خانم‌ها برای جذابتر شدن و جوانتر به نظر رسیدن از مدل ابرو‌های پهن اسپرت استفاده میکنند، دراین مدل ابرو‌ها بـه صورت صاف نیستند ودر قسمت کمان ابرو‌ها کاملا شکسته و حالت دار می شوند.

مدل چشمتو بگو، تا بهت بگم چه آرایشی بهت میاد

پارچه تک رنگ ساده به جای پارچه های طرحدار

پوشیدن لباس های پرطرح و شلوغ برخلاف تصور، فرد را پیرتر از حالت عادی نشان می دهد پس بهتر است برای جوانتر رسیدن لباس هایی با طرح ساده تر بپوشید.

موی باز به جای موی شینیون شده

مدل مو بیشترین تاثیر را روی چهره می گذارد، اگر شما در انتخاب مدل موهایتان دقت بیشتری کنید، می توانید سن تان را 10 سال جوان تر نشان دهید. بهتر است به جای انتخاب مدل موی بسته موهایتان را صاف و ساده بر روی شانه هایتان رها کنید. برای اینکه موهای تان زیباتر به نظر برسد می توانید موهای بلندتان را سشوار بکشید و فرق کج باز کنید.

نکات بسیار مهم برای جوانتر به نظر رسیدن

به اندازه کافی آب و نوشیدنی‌های مفید بنوشید.

رژیم غذایی سالمی داشته باشید.

خودت تو خونه حرفه‌ای صورتتو کانتور کن!

ورزش ملایم و منظم انجام دهید.

موهای زائد را از بین ببرید.

از پوست خود در مقابل آفتاب حفاظت کنید.

سیگار کشیدن را ترک کنید.

دندان های سفید داشته باشید.

به زیبایی و سلامت ناخن‌ها توجه کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • فقط خدا 1

    سلام واقعا متن مفیدوعالی بود

  • شیرین 3

    نکات مفید و کاربردی گفته شده، متشکرم