واریز یارانه، یارانه شامل چه کسانی نمی شود

واریز یارانه | چه کسانی امشب یارانه نمی‌گیرند؟

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اگرچه واریز یارانه جدید امشب انجام می‌شود اما این یارانه برای همه افراد واریز نمی‌شود. این گروه چه کسانی هستند؟

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ ها، اگرچه  واریز یارانه جدید امشب به حساب سرپرستان خانوار انجام می‌شود اما این یارانه برای همه افراد واریز نمی‌شود. این گروه چه کسانی هستند؟ بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندی، تنها ۹ دهک درآمدی اول جامعه که ماه قبل مشمول یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی شده بودندو واریز یارانه آنها صورت گرفته بود، امشب می‌توانند یارانه جدید خود را برداشت کنند.

اما گروهی که نوبت دوم یارانه به حساب آنها واریز شده است، امشب امکان برداشت یارانه نقدی خود را ندارند و باید منتظر بررسی و اعلام نتایج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشند. نتیجه اعتراض این گروه ظرف یک یا دو هفته آینده مشخص می‌شود و احتمالا کمک معیشتی مشمولان آن زمان قابل برداشت می‌شود.

بنابراین معترضانی که اوایل خرداد ماه یارانه جدید به حساب آنها واریز شده، امشب امکان برداشت از کمک معیشتی دولت را ندارند و همچنان باید منتظر بمانند که بررسی ‌های وزارت کار به پایان برسد.

چنانچه بر اساس بررسی‌های انجام شده این گروه مشمول کمک معیشتی شوند، می‌توانند یارانه خود را برداشت کنند. زمان برداشت قطعی یارانه این گروه هنوز اعلام نشده است.

بنابراین ۹ دهک اولی که ماه قبل یارانه معیشتی برای آنها واریز و قابل برداشت شد، امشب هم می‌توانند یارانه خود را برداشت کنند. اما جاماندگان و معترضان باید هچنان یک تا دو هفته دیگر برای برداشت کمک معیشتی خود منتظر بمانند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر