فلج شدن جاستین بیبر، جاستین بیبر فلج شد، علت فلج شدن جاستین بیبر چیست؟

جاستین بیبر فلج شد | آیا خبر فلج شدن خواننده محبوب کانادایی حقیقت دارد؟

جاستین بیبر با انتشار ویدیویی خبر فلج شدن خود را اعلام کرد آیا خبر فلج شدن جاستین بیبر خواننده معروف و محبوب کانادایی حقیقت دارد؟

آیا خبر فلج شدن جاستین بیبر خواننده معروف و محبوب کانادایی حقیقت دارد؟ علت فلج شدن جاستین بیبر چیست؟ جاستین بیبر روز جمعه با انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود از ابتلای خود به یک ویروس جدی خبر داد که باعث فلج شدن جاستین بیبر خواننده محبوب شده و نیمی از صورتش را فلج کرده و به لغو اجراهای او در تورنتو و واشنگتن دی سی انجامیده است. یک طرف از صورت جاستین بیبر، خواننده معروف کانادایی، به دلیل ابتلا به یک ویروس نادر فلج شد. 

فلج شدن جاستین بیبر

بیبر در این ویدئوی دو دقیقه و نیمه به هوادارنش توضیح داد که به سندروم رامسی هانت مبتلا شده است، ویروس نادری که اعصاب صورت را درگیر کرده و می‌تواند به فلج آن منجر شود.

بیبر برای این که جدیت بیماریش را اثبات کند، در این ویدئو گفت: «همانطور که می‌بینید، با این چشمم نمیتوانم پلک بزنم و لبخند زدن با این طرف صورتم ممکن نیست. پره بینی در این سمت صورتم حرکت نمی‌کند و نیمی از صورتم به طور کامل فلج شده است.»

او افزود: «بنابراین به آنها که از لغو شدن اجراهای بعدیم دلخور شده‌اند می‌گویم همانطور که می بینید من از لحاظ جسمی قادر به اجرای در این کنسرت ها نیستم و مشکلی که دارم نسبتا جدی است.»

با وجود این، جاستین بیبر روحیه خوبی از خود نشان داده و اعلام کرد با درمان و ورزش به بیماریش غلبه خواهد کرد.

او گفت: «صورتم به وضع عادی برخواهد گشت. این مساله کمی زمان می برد؛ نمی دانیم چقدر طول می‌کشد اما در نهایت خوب خواهم شد. امیدوارم و به خدا اعتماد دارم و مطمئنم همه اینها حکمتی دارد. تا آن زمان که خوب شوم استراحت می‌کنم.»

جاستین بیبر، خواننده و ترانه سرای ۲۸ ساله برنده جایزه گرمی و استعدادی است که توسط شبکه اجتماعی یوتیوب کشف شد و امروز در اینستاگرام بیش از ۲۴۰ میلیون دنبال کننده دارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر