سایپا | خودروسازی سایپا | محصول جدید سایپا | خودرو جدید سایپا

سورپرایز ویژه سایپا | سوگلی جدید سایپا رونمایی می شود + تصویر

گروه خودروسازی سایپا قرار است از خودرو جدید خود به نام آریا رونمایی کند.

سورپرایز ویژه سایپا | سوگلی جدید سایپا رونمایی می شود + تصویر

خودرو سایپا با موتور جدید تولید خواهد شد؟ بر اساس شنیده ها سایپا تصمیم دارد محصول جدید خود با نام آریا را با موتور جدید، داشبورد نرم و گارانتی ۵ ساله روانه بازار کند.  گفته می شود احتمالا قلب تپنده آریا خودروی جدید سایپا همان موتور پرقدرت پژو ۲۰۰۸ خواهد بود.

16990116_284

تصمیم نهایی دولت برای تغییر قیمت بنزین

خودرو آریا ساپیا قرار است با پیشرانه جدید پژو سیتروئن به بازار عرضه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، بر اساس اطلاعات بدست آمده شرکت سایپا تصمیم دارد محصول آریا خود را با تغییرات اساسی نسبت به محصولی که در نمایشگاه های خودرو معرفی کرده است به بازار عرضه کند.

بر اساس اعلام سایپا خودرو آریا سال آینده وارد بازار می شود و قرار است این خودرو با پیشرانه پژو سیتروئن مجهز شود که در حال حاضر خودرو پژو 2008 از آن بهره می برد و مراحل مهندسی و داخلی سازی این پیشرانه جدید برای خودرو آریا در جریان است.

همچنین ساپیا دست به تغییر اساسی داشبورد اولیه این خودرو زده است و قرار است در ساخت آن از مواد باکیفیت تر و نرم استفاده کند.

موتور پژو 2008 برای محصول جدید سایپا سیتروئن

همچنین در نمایشگاه تحول صنعت خودرو که در شهریور ماه امسال برگزارشد خودرو ۴۴M معرفی شد که تحقیق و توسعه آن با همکاری ایران‌خودرو در شرکت سایپا سیتروئن ادامه دارد، این خودرو قرار است با همان پیشرانه پژو سیتروئن در نظر گرفته شده برای آریا مجهز شود. مراحل داخلی سازی این پیشرانه با مشارکت ایران خودرو و سایپا ادامه دارد و در حال حاضربیش از ۵۰ درصد مراحل داخلی سازی آن انجام شده است.

دلیل کم شدن یارانه برخی خانوارها در این ماه چه بود؟

موتور داخلی سازی شده 1.6 لیتری پژو سیتروئن ۱۶۵ اسب بخار و گشتاور ۲۴۵ تیوتن متر تولید می کند همچنین دارای یک موتور دوقلو توربو شارژ است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر