تست روانشناسی، تست روانشناسی با عکس

تست روانشناسی با عکس | با انتخاب یک بال ببین کدوم فرشته راهنماییت می کنه

در این تست روانشناسی یک جفت بال فرشته را انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته در حال حاضر به شما کمک می کند.

تست روانشناسی با عکس | با انتخاب یک بال ببین کدوم فرشته راهنماییت می کنه

هر کسی فرشته ای دارد که او را راهنمایی می کند. در این تست روانشناسی یک جفت بال فرشته را انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته در حال حاضر به شما کمک می کند. در ادامه این تست روانشناسی با ما همراه باشید.

جواب تست روانشناسی شماره یک: فرشته رافائل

او شفا دهنده است و به کسانی که دیگران را شفا می دهند و کسانی که به شفا نیاز دارند کمک می کند. همچنین از کسانی که مرتب سفر می کنند محافظت می کند. رنگ های مرتبط با فرشته رافائل ، زرد است. برای ارتباط با این فرشته از رایحه بادیان و اسطوخودوس استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره دو: فرشته میکائیل

او بزرگ ترین فرشته محافظ است. با تاریکی مبارزه می کند و از افرادی که در زمینه خدماتی کار می کنند محافظت میکند. همچنین در دوره های انتقال و رشد به شما کمک می کند. رنگ های آن قرمز و طلایی است. برای ارتباط با او از کندر استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره سه: فرشته جبرئیل

به عنوان نگهبان یا محافظ روح شناخته می شود. به کودکان، زنان باردار، افرادی که در زمینه های ارتباطی کار می کنند ، افراد خلاق ، نویسنده ها و مشاوران کمک می کند. رنگ های او آبی و نارنجی است. برای ارتباط با او از رایحه یاس استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره چهار: فرشته اوریل

این فرشته به ما کمک می کند با اجدادمان ارتباط برقرار کنیم، صلح و عدالت را به ارمغان می آورد و با تصویر ذهنی به ما کمک میکند که راه حل چالش ها ومشکلاتمان را پیدا کنیم. رنگ های او، قهوه ای و سبز است. برای ارتباط با او، از بابونه و چوب صندل استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر