سردار آزمون | سردار آزمون در بازی ولز

از مصدومیت سردار آزمون تا گل مردود ایران به ولز | تازه ترین های جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز به گل رسید اما این گل با کمک داور ویدئویی مردود اعلام همچنان سردار آزمون مهاجم ایران دچار مصدومیت شد.

از مصدومیت سردار آزمون تا گل مردود ایران به ولز | تازه ترین های جام جهانی

سردار آزمون و مهدی طارمی زوج خط حمله تیم ملی در دیدار با ولز خواهند بود. این نکته آنقدر واضح است که سردار آزمون در پایان دیدار با انگلیس و در مصاحبه با سایت‌های روسی به آن اشاره کرد و گفت: پس از پایان دوره آسیب‌دیدگی اکنون شرایط عادی دارم. فکر می‌کنم در بازی بعدی برابر ولز حضور ۹۰ دقیقه‌ای داشته باشم. سردار آزمون افزود: همه چیز خوب خواهد شد. تیم ملی در مصاف با انگلیس با مهدی طارمی و تک مهاجم بازی کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر از ساعت ۱۳:۳۰ امروز به مصاف ولز رفته است.

سه مقصر اصلی شکست تاریخی ایران در جام جهانی!

 

*دیدار دو تیم در حالی آغاز شد که حداقل نیمی از صندلی‌های ورزشگاه خالی از تماشاگر بود.

* کارلوس کی روش آخرین نفری بود که از اعضای تیم ملی ایران وارد چمن شد. رابرت پیچ سرمربی ولز همچون کی روش با سوت آغاز بازی کنار زمین ایستاد تا تیم خود را هدایت کند.

* سیدحسین حسینی امروز به جای بیرانوند درون دروازه ایران است. عکس العمل حسینی در دقیقه ۱۱ مانع گل خوردن ایران شد. همین موضوع باعث تشویق او از سوی تماشاگران شد.

* حمید سجادی وزیر ورزش هم با حضور در جایگاه ویژه این مسابقه در کنار مهدی تاج و جیانی اینفانتینو رئیس فیفا، این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد.

* کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران نسبت به تصمیمات داوری اعتراضات زیادی کرد او مدام به کمک داور مسابقه بابت خطایی که به سود ولز گرفته پی شد اعتراض داشت.

استوری همسر وریا غفوری در واکنش به بازداشت وی + عکس

* احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران از هم تیمی‌های خود در نیمه اول می‌خواست با فکر و منطق بازی کنند. او مدام انگشت اشاره اش را سمت شقیقه‌های خود می‌گرفت و از آنها می‌خواست حساب شده بازی کنند.

* ایران در دقیقه ۱۵ توسط علی قلی زاده دروازه ولز را باز کرد اما کمک داور ویدئویی این گل را مردود کرد. قلی زاده در شرایط دروازه حریف را باز کرد که در موقعیت آفساید قرار داشت.

* سردار آزمون مهاجم ایران در دقیقه ۲۷ دچار آسیب دیدگی شد و کادر پزشکی تیم ملی بالای سر او در زمین حاضر شد. آزمون البته به بازی ادامه داد تا مصدومیتش در شرایط نامشخصی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • مرضیه 0

    دمتون گرم مردان غیور ایرانم دست خدا بالاترین دست هاست خدا پشت و پناهتون باشه ان شاالله