مدل مو پسرانه | مدل مو پسرانه برای دختر

جدیدترین مدل مو های پسرانه کوتاه و خفن | پسرا با این مدل موها جذابیتتون رو دو برابر کنید

در این مقاله قصد داریم جدیدترین مدل مو پسرانه و استایل های به روز با انواع لباس و کلاه را که می توانید داشته باشید را به صورت کامل به همراه جدیدترین تصاویر شرح دهیم .

جدیدترین مدل مو های پسرانه کوتاه و خفن | پسرا با این مدل موها جذابیتتون رو دو برابر کنید

جدیدترین مدل مو پسرانه جذاب و شیک را در این کطلب از سایت ویکی از موارد تاثیرگذار در جذابیت چهره آقایان ، استفاده از مدل مو مناسب با توجه به مدل ریش و فرم صورت می باشد . امروزه با توجه به باز شدن پای مد به دنیای استایل موی پسرانه ، مدل های متفاوت و جدیدی از کوتاه تا بلند در میان آقایان محبوبیت دارد . برای آشنایی با انواع استایل جدید و مدل مو پسرانه تا پایان با ما همراه باشید .

معرفی استایل موی پسرانه کوتاه

استایل موی پسرانه کوتاه در میان مردان و پسران از محبوبیت بالایی برخوردار است . چرا که این مدل مو در عین زیبایی و خوش استایل بودن نیاز به مراقبت کمتری از مو دارد . از انواع استایل جدید موی پسرانه می توان به : موی کوتاه پوش دار ، فرق از بغل ، مدل سایه روشن ، ارتشی ، سیخ سیخی ، چتری و موهاک اشاره کرد .

این علائم در موهایتان نشان می دهد سلامت بدنتان در خطر است!

در این گزارش قصد داریم جدیدترین مدل های مو پسرانه و استایل های به روز با انواع لباس و کلاه را که می توانید داشته باشید را به صورت کامل به همراه جدیدترین تصاویر شرح دهیم .

مدل موی فید

مدل موی فید (Fade) یکی از پرطرفدارترین مدل های مو بین جوانان است . خود سبک فید دارای چهار حالت فید کم ، متوسط ، زیاد و فید طاس می باشد .

اگر دارای موهای پرپشت و تراکم بالایی هستید می توانید مدل های فید کم تا متوسط را استفاده کنید . اما اگر دارای مو های کم پشت هستید تا علاقه ای به داشتن موی زیاد در اطراف سر خود ندارید باید از مدل های فید زیاد و فیاد طاس استفاده کنید .

در مدل موی فید با استفاده از انواع کلاه نظیر کلاه کپ و یا کلاه لئونی می توانید استایل فوق العاده ای داشته باشید.

موهاتو بدون هزینه صاف کن | ماسک مو خانگی کراتینه

 

مدل موی آندر کات

این مدل از استایل و مدل به گونه ای است که قسمت دور سر کاملا خالی از مو می شود به گونه ای که سفیدی پست سر مشخص می باشد . این مدل از مو برای افراد دارای تراکم کم مو یا مطابق سلیقه برای سایر افراد نیز مناسب است. پس از خالی کردن اطراف س می توانید موی بالا سر را به سمت چپ یا راست و همچنین پشت حالت دهید تا استایل کاملا جذاب و اسپرتی داشته باشید .

مدل موی آندر کات جدا شده

این مدل از مو دقیقا مشابه اندرکات بوده با این تفاوت که قسمت موهای کم پشت اطراف سر و موهای بالای سر از یکدیگر به وسیله یک خط جدا شده اند .

مدل موی کوییف

این مدل یکی دیگر از مدل های کلاسیک است که می توان گفت به برای بسیاری از صورت ها جذاب می باشد . این مدل مو در قسمت جلو سر دارای تراکم بیشتر و به سمت پشت کمتر می شود . با بلند بودن جلوی مو می توان استایل های جذابی با این مدل مو داشت .

ماسک مو خانگی ضد شوره | درمان قطعی شوره سر | با شوره موهات خداحافظی کن

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر