تعطیلی مدارس | مدارس امروز 30 آبان تعطیل شد

اطلاعیه درباره تطعیلی مدارس | مدارس این استان ها امروز به صورت مجازی برگزار می شود!

با توجه به برگزاری دیدار امروز ایران- انگلیس در جام جهانی قطر مدارس استان های اعلام شده در شیفت بعد از ظهر مجازی برگزار می شود

اطلاعیه درباره تطعیلی مدارس | مدارس این استان ها امروز به صورت مجازی برگزار می شود!

اطلاعیه درباره تطعیلی مدارس تهران! روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران درباره وضعیت تطعیلی مدارس اطلاعیه‌ای صادر کرد. در ادامه جزئیات بیشتر در مورد تعطیلی مدارس 30 آبان 1401 را بخوانید.

تعطیلی مدارس تبریز به علت بازی ایران - انگلیس

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: 

اگر موهایتان این علائم را دارند، حتما سلامت بدنتان در خطر است! 

با توجه به برگزاری دیدار امروز ایران- انگلیس در جام جهانی قطر مدارس آذربایجان‌شرقی ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱ در شیفت بعد از ظهر به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد:

با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و انگلیس در ساعت ۱۶:۳۰ فردا به اطلاع می‌رساند، جهت تماشای این رویداد ورزشی- فرهنگی، زنگ آخر مدارس نوبت دوم شهرستان‌های استان تهران در روز دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ تعطیل خواهد بود.

دانشگاه‌ها امروز ساعت ۱۴ تعطیل می‌شوند + جزئیات

در ادامه این اطلاعیه آمده است که مدیران مدارس، مقدمات تعطیلی زنگ آخر نوبت دوم مدارس برای تماشای مسابقه توسط دانش آموزان، هماهنگی و اطلاع رسانی کامل به اولیا جهت جابجایی فرزندان از مدرسه به خانه و هماهنگی کامل با سرویس حمل و نقل مدارس برای انتقال دانش آموزان را تمهید نمایند.

گچ پلیمری چیست؟ | موارد استفاده از گچ پلیمری

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر