قیمت تخم مرغ | قیمت تخم مرغ در بازار امروز

جدیدترین قیمت تخم مرغ اعلام شد | تخم مرغ را بالاتر از این نرخ نخرید

افزایش ناگهانی قیمت تخم مرغ خبرساز شد در این گزارش جدیدترین جزئیات قیمت تخم مرغ را بخوانید

جدیدترین قیمت تخم مرغ اعلام شد | تخم مرغ را بالاتر از این نرخ نخرید

قیمت تخم مرغ در روزهای اخیر رکورد جدیدی را از خود بر جای گذاشت و نرخ هر شانه آن شش رقمی شد. به نظر می‌رسد که این محصول که خود جایگزینی برای مرغ و گوشت شده بود، حالا قرار است به دلیل افزایش قیمت تخم مرغ از سفره مردم حذف شود. هر شانه تخم‌مرغ به بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان رسید! مشاهده‌ها حاکی از آن است که همچنان هر شانه ۳۰ عددی تخم‌مرغ با قیمت بالای ۱۰۰ هزار تومان در مغازه‌ها عرضه می‌شود. در حالی که بنا به گفته تولیدکنندگان، قیمت تخم‌مرغ در مرغداری‌ها افزایشی نداشته است و باید با قیمت ۸۵ تا ۹۰ هزار تومان به دست مصرف‌کنندگان برسد/ایسنا

پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه سال جاری توسط دولت سیزدهم، قیمت تخم مرغ در هر شانه (1.9 کیلوگرمی) 76 هزار تومان اعلام شد. گرچه چنین قیمتی برای مصرف‌کنندگان باورپذیر نبود، اما حالا پس از گذشت حدود هفت ماه، برای خرید هر شانه از این محصول باید مبلغی در محدوده 110 هزار تومان بپردازند.

اعمال افزایش حقوق کارمندان از آذرماه | قول جدید دولت برای افزایش حقوق ها

 

روند صعود مجدد قیمت تخم مرغ از شهریور سال جاری دوباره آغاز شد. در این بین دولت توپ را در زمین تولیدکنندگان می‌اندازد، اما تولیدکنندگان تاکید دارند که گرانی تخم مرغ را نباید پای آنها گذاشت. فعالان این صنعت می‌گویند که حتی با چنین نرخ‌هایی تولیدشان زیان‌ده است.

در حالی قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار حتی به 110 هزار تومان رسیده که میزان تولید و عرضه این محصول بیش از تقاضای موجود در بازار صورت می‌گیرد.

بررسی‌های صورت‌گرفته از سایت‌های فروش آنلاین و البته سوپرمارکت‌های سطح شهر حاکی از آن است که اکنون هر شانه تخم‌مرغ در محدوده 110 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول به صورت دانه‌ای 4000 تومان قیمت دارد.

کاهش چشمگیر قیمت مرغ! | قیمت جدید مرغ اعلام شد + جدول

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر