ازدواج | ازدواج دختر کوچک با پدرش

پدر 62 ساله دخترک 11 ساله اش را به عقد خود درآورد! | عکس های غم بار ازدواج دختر خردسال

تلخ ترین مراسم ازدواج را پیرمرد 62 ساله با دختر 11 ساله اش همه را شوکه کرد!!

پدر 62 ساله دخترک 11 ساله اش را به عقد خود درآورد! | عکس های غم بار ازدواج دختر خردسال

ازدواج پیرمرد 62 ساله اهل کالیفرنیا با دختر 11 ساله اشحقیقت دارد؟ جیم زتز 62 ساله اهل کالیفرنیا که مبتلا سرطان لوزالمعده خطرناک است و  مطئمن بود که در مراسم ازدواج دخترش حضور نخواهد داشت , پس در مراسمی که در حیاط پشتی منزل شان در 14 مارس با حضور اقوام و دوستان خوب برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و حلقه ای را بر انگشت اشاره وی قرار داد تا برای دختر خویش خاطره ای شیرین از مراسم ازدواج او به جای بگذارد.

پدر بسیار بیمار یک دختر 11 ساله که می دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

الناز شاکردوست با این کار بازیگری را بوسید و گذاشت کنار!

عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد. او در عرض 72 ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

همه میهمانان در این عروسی به جای شادی اشک ریختند و گریه کردند و این درحالی بود که عروس خانم هم بخاطر ترس از رو اصلی ازدواجش در غیاب پدر مهربانش گریه می کرد.

بهاره رهنما آرام نگرفت!! | خانم بازیگر با انتشار عکس حلقه اش از ازدواج سومش خبر داد!!!

ازدواج

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر