ترسناک‌ترین زنان جهان | وحشتناک ترین زنان دنیا

ترسناک‌ترین زنان دنیا شناسایی شدند |عکس و توضیحات حیرت آور از وحشتناک ترین زنان جهان!

بعضی بازیگران زن برجسته فیلم‌های ترسناک را ملکه‌ جیغ می‌نامیم؛ در واقع اهمیتی ندارد که این کاراکتر چقدر جیغ‌زده باشد، بلکه باید در نظر گرفت او تا چه حد توانسته در خلق صحنه‌های ترسناک موثر باشد و مخاطبان را به هیجان بیاورد. در ادامه ترسناک‌ترین زنان دنیا را تماشا کنید

ترسناک‌ترین زنان دنیا شناسایی شدند |عکس و توضیحات حیرت آور از وحشتناک ترین زنان جهان!

ترسناک‌ترین زنان دنیا شناسایی شدند!!! بعضی بازیگران زن برجسته فیلم‌های ترسناک را ملکه‌ جیغ می‌نامیم؛ در واقع اهمیتی ندارد که این کاراکتر چقدر جیغ‌زده باشد، بلکه باید در نظر گرفت او تا چه حد توانسته در خلق صحنه‌های ترسناک موثر باشد و مخاطبان را به هیجان بیاورد؛ ترسناک‌ترین زنان (ملکه‌های جیغ) کاری می‌کنند که مخاطبان از ترس فریاد بزنند. در این مقاله که به تلاش مجله دیجی‌کالا تهیه شده ترسناک‌ترین زنان و مشهورترین ملکه‌های جیغ را معرفی می‌کنیم با ما همراه باشید

ترسناکترین زنان جهان

بتسی پالمر تاکنون در بیش از ۶۰ فیلم که در ژانرهای مختلفی ساخته شده‌اند به ایفای نقش پرداخته و بنابراین قطعا می‌توان لقب بانوی بزرگ جیغ را به او داد. اما چرا؟ چون او در اولین فیلم «جمعه سیزدهم» نقش ترسناک‌ترین مادر تاریخ را بازی کرد. او یک قاتل خونسرد بود و می‌توان به وضوح دید که پسرش جیسون در ۹ فیلم دیگر او را سرلوحه‌ی خود قرار داد.

او نقش مادری را بازی کرد که می‌توانست در عین خونسردی کارهای وحشتناکی انجام دهد. در واقع می‌توان به جرات گفت که پالمر شیطانی‌ترین کاراکتری را که تاکنون خلق شده به سینماها آورد. بازی او آن‌قدر قدرتمند، سنجیده و منحصربه‌فرد بود که باعث شد اصلا کسی به این فکر نیفتد که پدر جیسون کیست. بتسی پالمر توانست به خوبی نقش یکی از سرسخت‌ترین مادرانی را که تا به امروز بر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما ظاهر شده‌اند ایفا کند و به بازیگری ماندگار تبدیل شود.

ترسناکترین زنان جهان

فلیسا رز، یکی از آن دست بازیگرانی است که همیشه می‌تواند شما را غافلگیر کند. اما فیلمی که باعث شد چنین لقبی به او داده شود «کمپ تابستانی» بود. در واقع این فیلم نه تنها باعث شد که لقب ملکه جیغ به او اعطا شود بلکه اولین فیلمی بود که رز در آن ظاهر شد.

هر چند بعد از آن او در فیلم‌ها و مجموعه‌های دیگری هم به ایفای نقش پرداخت و با حضور در فیلم‌هایی تحت عنوان شب خاموش و شب زامبی، اسم و رسمی برای خود دست و پا کرده است. با این حال، او آن‌قدر در فیلم «کمپ تابستانی» مشهور شد که می‌توانست از حرفه‌ی بازیگری خداحافظی کند و به جزیره‌ای دورافتاده برود و برای همیشه آنجا بماند و باز هم مخاطبان او را از یاد نبرد.

ترسناکترین زنان جهان

خوب بیایید به این ملکه جیغ دهه‌ی ۷۰ بپردازیم که قلب خیلی‌ها را شکست. او در فیلم «کسی داره منو تماشا میکنه»، «مه»، «فرار از نیویورک»، «سوامپ تینگ» و «نمایش مورمور» به ایفای نقش پرداخت. چیزی که باعث می‌شد شخصیت آدرین باربو برای مخاطبان جذاب باشد، فقط زیبایی بی‌نظیر او نبود، بلکه این جذابیت دلیل دیگری داشت و آن هم این بود که او اصلا سعی نکرد یک ملکه جیغ باشد.

آدرین باربو رزومه‌ی پرباری دارد و تقریبا در ۱۲۵ فیلم به ایفای نقش پرداخته اما نمی‌توان انکار کرد که در نهایت همه او را به عنوان ملکه جیغ می‌شناسند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر