بالا بردن امنیت گوشی اندروید | چگونه امنیت گوشی اندروید را بالا ببریم

با این ترفند امنیت گوشی اندروید را بالا ببرید! | امنیت گوشی های اندرویدی!

برای آن که امنیت گوشی‌ اندرویدی خود را در برابر خطرات سایبری مختلف، خصوصا نفوذ بدافزارها در امان نگه دارید، ۳ راه‌حل ساده را برایتان معرفی کرده ایم!

با این ترفند امنیت گوشی اندروید را بالا ببرید! | امنیت گوشی های اندرویدی!

چگونه امنیت گوشی اندروید را بالا ببریم؟  نخستین راهی که برای بالا بردن امنیت گوشی اندروید  می‌توان پیشنهاد کرد این است که دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف را با دقت انجام داده و اگر تاکنون این کار را نکرده‌اید نگاهی به فهرست اپ‌ها بیندازید و دسترسی‌های گوشی اندروید را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال یک بازی ساده، نیازی به دسترسی به گالری و دفترچه تلفن شما ندارد.

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای ایمن نگه داشتن گوشی، نصب آنتی ویروس‌هاست. برنامه‌های معروف و معتبر در فروشگاه‌های اندرویدی وجود دارد که می‌توان با نصب یکی از آنها، گوشی را در مقابل حملات بدافزارها محافظت کرد. البته آنتی ویروس‌های خوب، حق اشتراک دارند، اما برخی از آنها امکانات حداقلی را به شما به صورت رایگان ارائه می‌کنند که همان نیز خوب است.

فوت‌ و فن خوش رنگ شدن خورشت قورمه سبزی بدون تلخی

 

برای امنیت گوشی های اندرویدی این ویژگی را فعال کنید

راه دیگر فعال کردن ویژگی «دستگاه من را پیدا کن» (Find My Device) است. این قابلیت به کاربران گوشی‌های اندرویدی این امکان را می‌دهد که از راه دور موبایل یا تبلت خود را کنترل کنند و در صورت نیاز اطلاعات روی آن را پاک کنند. البته این مورد بیشتر به درد زمانی می‌خورد که گوشی یا تبلت مورد سرقت قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر