یارانه نقدی | یارانه 400 هزار تومانی | حذف یارانه 400 هزار تومانی

خبر مهم میرکاظمی درباره یارانه ۴۰۰ هزار تومانی | یارانه نقدی حذف شد؟

میرکاظمی ، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همین میزان یارانه ۴۰۰ هزار تومانی سال آینده نیز پرداخت می‌شود.

خبر مهم میرکاظمی درباره یارانه ۴۰۰ هزار تومانی | یارانه نقدی حذف شد؟

یارانه نقدی 400 هزار تومانی حذف می شود؟ میرکاظمی درباره اینکه احتمال ایجاد سامانه برای پرداخت یارانه غیرنقدی در سال ۱۴۰۲ وجود دارد یا نه، تصریح کرد: اگر روی سامانه کار شود و این سامانه آمادگی پیدا کند و مثلا به عنوان نمونه در شهر یا استانی اجرا شود و اجرای آن موفقیت آمیز باشد، احتمال استفاده از پرداخت یارانه غیرنقدی در سال ۱۴۰۲ وجود دارد.

رئیس سازمان برنامه وبودجه در پاسخ به اینکه آیاکار قابل توجهی در دولت سیزدهم انجام شده است، گفت: کارهای خوب فراوان انجام شد و همین که دولت را با آن وضعیت تحول گرفت و متوقف نشد و کار را ادامه داد کار بزرگی است.

مسعود میرکاظمی درباره وضعیت پرداخت یارانه ۴۰۰ هزار تومانی در لایحه بودجه سال آینده گفت: هنوز بررسی لایحه به این قسمت نرسیده است و فعلا روی منابع و مصارف کار می کنیم تا منابع و مصادرف، درآمد ها، حقوق و غیره مشخص شود؛ بحث یارانه مربوط به تبصره ۱۴ بودجه و در حوزه سازمان هدفمندسازی یارانه ها است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • محمودسوری 0

    یارانه نقدی بهتربکارمان میاید یک نمونه چندهزاریا میلیون بی خانمان هستند یا کارتن خواب یا سرباردیگران یارانه کالا به چه کارشان میآید جزاینکه به آدم حسابی ها بفروشند به نصف قیمت شما ازتوده مردم چه خبر دارید