سایپا | قرعه کشی سایپا | فروش اقساطی سایپا | فروش سایپا بدون قرعه کشی

دومین طرح فروش محصولات گروه سایپا آغاز شد | عرضه محصولات گروه سایپا بدون قرعه کشی + جدول

گروه خودروسازی سایپا فروش فوری و وفوق العاده عادی و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را برای ۶ محصول این شرکت از ساعت ۱۱ امروز چهار شنبه ۱۱ آبان ماه آغاز کرده است.

دومین طرح فروش محصولات گروه سایپا آغاز شد | عرضه محصولات گروه سایپا بدون قرعه کشی + جدول

سایپا دومین فروش محصولات گروه خود را آغاز کرد. به دنبال واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خود خودروسازان و اتمام عمر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، گروه خودروسازی سایپا برای بار دوم (پس از حذف سامانه یکپارچه)، از امروز (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه) طرح فروش فوری و فوق‌العاده محصولات (۳۰ و ۹۰ روزه) را اجرا می‌کند. جزئیات بیشتر فروش بدون قرعه کشی سایپا را در ادامه بخوانید.

به گزارش ویکی گردی به نقل از ایسنا، پس از کنار رفتن سامانه یکپارچه خودروها برای برگزاری طرح‌های فروش و تغییر ماهیت فعالیت این سامانه از برگزارکننده دوره‌های فروش به ناظر فرآیندهای فروش تا تحویل و واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خود شرکت‌های خودروساز، گروه خودروسازی سایپا، ۱۴ مهرماه، نخستین مرحله از فروش محصولات خود که بصورت کامل از گردونه قرعه‌کشی خارج شده‌اند، را برگزار کرد.

۱۰ هزار برنده قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شد 

حال پس از حدودا یکماه از اجرای طرح فروش محصولات این خودروسازی خارج از سامانه یکپارچه و بدون محدودیت قرعه‌کشی (برای همه خودروها)، سایپا، دومین مرحله از فروش سه محصول خود در قالب فروش فوری (۳۰ روزه) و سه محصول در قالب فروش فوق‌العاده (۹۰ روزه) را از امروز (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه) به مرحله اجرا در آورده است.  

در این مرحله از فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، ‌شاهین، کوییک R  با گیربکس اتوماتیک و کوییک‌پلاس با گیربکس اتوماتیک را با موعد تحویل حداکثر ۳۰ روزه، عرضه کرده است.

همچنین طرح فروش وانت سایپا (سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳)، کوییک معمولی و کوییک R با گیربکس معمولی را با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه نیز تجرا شده است.

فال روزانه عشق و احساس | فال امروز 12 آبان

 

ثبت‌نام این مرحله از فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا مقرر بود که از ساعت 11 آغاز شود، اما به سبب برخی مشکلات فنی، زمان ثبت‌نام شش محصول گروه خودروسازی سایپا به تاخیر افتاده است . 

طبق اعلام سایپا، زمان ثبت نام به ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه 11 آبان ماه) موکول شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.

این طرح فروش برای خودروهای طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز فعال است.

گفتی است، وفق الزامات قانونی مصوب همچون تخصیص ۵۰ درصد ظرفیت تولید به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تخصیص ۱۰ درصد ظرفیت تولید به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و تاکید معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت بر رعایت این قانون، توسط این شرکت‌های خودروساز به‌دنبال خروج فروش خودروها از طریق سامانه یکپارچه و واگذاری امر فروش به خود شرکت‌های خودروساز، بایستی طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز اجرا شود؛ در اطلاعیه گروه خوردوسازی سایپا بر طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، اشاره‌ای نشده است اما قطعا بایستی اجرا شود.  

واریز سود سهام عدالت به زودی | خبر داغ امروز برای سهام داران

 

در این طرح فروش محدودیت عدم وجود ثبت‌نام و صدور فاکتور در فروش فوق‌العاده برای خودروهای کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک R با گیربکس اتوماتیک و کوییک R با گیربکس معمولی به ۱۸ ماه و برای سایر محصولات محدودیت مذکور وجود ندارد. ضمن اینکه محدودیت پلاک انتظامی در تمامی روش‌های فروش(فوق العاده و پیش‌فروش) و همه محصولات اجرا نخواهد شد.

سایپا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر