محسن تنابنده | توهین محسن تابنده به مردم | حمله روزنامه کیهان به محسن تنابنده

انتقاد تند کیهان از محسن تنابنده! | آقای تنابنده! تو که این همه پول گرفتی دیگه چرا؟

ماجرای حمله روزنامه کیهان به محسن تنابنده بازیگر و کارگردان معروف ایرانی را در این مطلب از سایت وکی گردی بخوانید

انتقاد تند کیهان از محسن تنابنده! | آقای تنابنده! تو که این همه پول گرفتی دیگه چرا؟

محسن تنابنده کارگردان و بازیگر محبوب سریال پایتخت که مدتی پیش با انتشار یک عکسش در ونیز حسابی خبرساز شد بود. این عکس جنجالی باعث شد  ماجرای ممنوع الکاری محسن تنابنده سر زبان ها بیوفتد. پس از آن برخی از معتقداند محسن تنابنده در سری جدید سریال پایتخت در نقش نقی معمولی به سرنوشت بابا پنجعلی دچار شود . با توجه به اینکه علیرضا خمسه در فصل ششم این سریال حذف شد و کاراکتر او به قلم نویسنده با مرگ روبروشد احتمال می رود در فصل جدید سریال پایتخت کاراکتر نقی با بازی محسن تنابنده نیز در قصه فوت کند و نویسنده این سرنوشت را برای این کاراکتر رقم بزند .

روزنامه کیهان نوشت:

در ادامه رفتارهای متناقض و سطحی‌زده برخی به اصطلاح چهره‌ها که از فقر فکری و فرهنگی رنج می‌برند، این بار بازیگری که از نهادهای رسمی دستمزد بالا دریافت کرده، کشته شدن در اثر ازدحام جمعیت را «مردن از خوشی» توصیف کرد و حسرت آن را هم خورد!

محسن تنابنده که قبلاً هم به‌خاطر دریافت دستمزد چشمگیر از برخی نهادها و تبدیل سریال «پایتخت» به اثری مبتذل در فصل چهارم با انتقادات فراوانی مواجه شده بود، این‌بار به‌خاطر یک مطلب تحقیرآمیز در فضای مجازی، جنجال راه انداخت.

جنجال جدید این بازیگر، به خاطر حسرت مردن در زیر دست و پا در جشن ‌هالووین است! طوری که در واکنش به فاجعه کشته شدن بیش از 150 نفر در مراسم ‌هالوین کره‌جنوبی نوشت: «کاش ما هم از خوشی زیاد بمیریم».

این اظهار نظر توأم با احساس حقارت، ناشی از فقر فکری و فرهنگی و کمبود دانش و سواد در بین بعضی از این چهره‌های مشهور به‌واسطه رسانه است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر