عادل فردوسی پور | عادل فردوسی پور در بین دانشجویان دانشگاه شریف

فیلم غذا خوردن عادل فردوسی پور در جمع دانشجویان شریف + عکس!

عادل فردوسی‌پور دیروز در جمع دانشجویان دانشگاه شریف مقابل سلف دانشگاه حاضر شد.

فیلم غذا خوردن عادل فردوسی پور در جمع دانشجویان شریف + عکس!

عادل فردوسی‌ پور (زاده ۱۱ مهر ۱۳۵۳) رفسنجان گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، صداپیشه، مترجم و مدرس دانشگاه اهل ایران است. عادل فردوسی‌پور فعالیت حرفه‌ای خود از سال ۱۳۷۲ با روزنامه‌نگاری در مجلات ورزشی شروع کرد و سپس در تلویزیون نیز به عنوان گزارشگر ورزشی مشغول به کار شد. عادل فردوسی‌ پور در میان شخصیت‌های تلویزیونی ایرانی از محبوبیت گسترده‌ای برخوردار است و عناوینی مانند «بهترین گزارشگر فوتبال»، «بهترین مجری» و «بهترین چهره تلویزیونی» را از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده‌است.

نجم الدین شریعتی سنگ قبرش را سفارش داد + عکس باورنکردنی

عادل فردوسی‌ پور امروز در جمع دانشجویان دانشگاه شریف مقابل سلف دانشگاه حاضر شد. با توجه به اتفاقات اخیر در دانشگاه صنعتی شریف و تعطیل شدن سلف، غذا به صورت تک نفره به دانشجویان عرضه شده و دانشجویان در محوطه دانشگاه غذا می خورند.

عادل فردوسی‌پور، مجری محبوب و سابق برنامه ۹۰ از جمله چهره‌هایی است که هنوز هم تک‌تک حرکاتش مورد توجه و تفسیر قرار می‌گیرد. او با وجود سال‌ها کارکردن در رسانه ملی، تغییر رویه نداده و در اتفاقات مهم همیشه جانب مردم را گرفته است. با وجود موفقیت‌های بی‌شماری که در عرصه رسانه، مجری‌گری و البته تلویزیون به دست آورده، صداوسیما چند سالی می‌شود که موفق‌ترین برنامه دو دهه گذشته‌اش یعنی ۹۰ را با یک برنامه تقریبا بی‌مخاطب جایگزین و عادل فردوسی‌پور را از شبکه سه جدا کرده است. در کنار این موضوع، شایعات مربوط به ممنوع‌التصویری او هم به گوش می‌رسد؛ طوری‌که نه‌تنها شبکه‌های سیما بلکه هیچ‌کدام از شبکه‌های خانگی اینترنتی هم نمی‌توانند به‌صورت زنده برنامه‌ای با مجری‌گری عادل فردوسی‌پور بسازند.

زمان دقیق واریز یارانه معیشتی آبان 1401 | یارانه آبان 700 هزار تومان می شود؟

عادل فردوسی پور

فارغ از ماهیت رسانه‌ای عادل فردوسی‌پور، او مدرس و استاد دانشگاه صنعتی شریف است. جایی که اتفاقا با بیان نظرات مهمش درباره عدم مهاجرت از ایران، سال‌هاست نقشی کلیدی ایفا کرده است؛ عادل برخلاف تعداد معدودی از استادان که برای بیان نظراتشان چرتکه می‌اندازند، با وجود آنکه فعالیتی در فضای مجازی ندارد یا هیچ صفحه رسمی در دسترسش نیست، واهمه‌ای از بیان نقطه نظراتش ندارد. دست‌کم درمورد اتفاقاتی که به‌تازگی در دانشگاه شریف رخ داده، او صراحتا جانب دانشجویان را گرفته است.

عادل فردوسی پور

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • رضآ 2

  خوش غیرت

 • ناشناس 2

  یدونه ای آقا عادل

 • حسین سیوندی 0

  محبوب همیشه محبوب میمونه کسی تو قلب انسان راه پیدا کنه فراموش نمیشه

 • ناشناس 0

  خیلی مردی

 • سعید 0

  درودبرعادل عزیز