چهره داغون سحر قریشی | عکس های جدید سحر قریشی | سحر قریشی در امارات

فیلم دیده نشده از سحر قریشی و امیر تتلو | چهره داغون سحر قریشی خبر ساز شد + عکس

به تازگی فیلمی از سحر قریشی و امیر تتلو در فضای مجازی منتشر شده است که توجه ها را به خود جلب کرده است

فیلم دیده نشده از سحر قریشی و امیر تتلو | چهره داغون سحر قریشی خبر ساز شد + عکس

سحر قریشی بازیگر سینما،تلویزیون و مدل است. او حرفه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی آغاز کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی بازیگری که بیشتر در حاشیه و جنجال به سر برده است و در این مدت با امیر تتلو خواننده منشوری و اون ور آبی داستان های زیادی برای خود ایجاد کرد. فیلمی از سحر قریشی و امیر تتلو در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه می توانید تماشا کنید.

سحر قریشی با صورت و غمگین و آشفته در فضای مجازی توجه کاربران را به خود جلب کرده است که در ادامه می توانید این عکس را مشاهده کنید.

پیر شدن سحر قریشی

وی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق ختم شد.

سحر قریشی متولد 1366 است. همسرش مهران آخان زکری است. زندگی مشترک آنها چند سالی است که شروع شده و روزهای زیبایی را در کنار هم سپری می کنند. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی، آبی و قرمز است.

سحر قریشی می خواهد هر چه زودتر به اوج برسد و این آینده را برای خود متصور است. برای قریشی نوع پوشش بسیار مهم است. او حسین سهیل زاده را به عنوان پدرش دوست دارد. او با بازی یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

اولین کار بازیگری او در فیلم «لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی بورکی بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • گلان عباسی 0

    خخخخ آقای تتلو شکل آفتاب پرست شده😛