وام | وام یارانه | وام 10 میلیونی یارانه | وام فوری | وام بدون ضامن

وام ۱۰ میلیونی یارانه | به هیچ وجه روی این پیامک ها کلیک نکنید!؟

​رییس پلیس فتا البرز به کاربران درخصوص پیامک جعلی یارانه ۱۰ میلیون تومانی هشدارداد و گفت: کاربران به هیچ وجه لینک‌های ارسالی را باز نکنند.

وام ۱۰ میلیونی یارانه | به هیچ وجه روی این پیامک ها کلیک نکنید!؟

وام 10 میلیونی یارانه چیست؟ درحالی چند روزی از ارسال پیامک وام ۱۰میلیون‌تومانی یارانه بدون سود به سرپرستان خانوارهای ایرانی می‌گذرد که این پیامک با هدف کلاهبرداری به یارانه‌ بگیران ارسال می‌شود. رییس پلیس فتا البرز به کاربران درخصوص پیامک جعلی وام یارانه ۱۰ میلیون تومانی هشدار داد و گفت: کاربران به هیچ وجه لینک‌های ارسالی را باز نکنند. در ادامه جزئیات بیشتر در مورد وام 10 میلیونی یارانه را بخوانید. 

سرهنگ رسول جلیلیان روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هرگونه دریافت پیام مبنی بر دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی یارانه کلاهبرداری بوده و کاربران هیچ گونه اطلاعاتی از جمله کد ملی یا شماره تماس افراد خانوار را به افراد سودجو ندهند.وی خاطرنشان کرد: کلاهبرداران سایبری با ارسال پیامک‌های جعلی تحت عناوین مختلف، سعی در تشویق افراد به کلیک نمودن روی لینک ارسالی کرده و سپس هدایت به درگاه بانکی جعلی می‌کنند.

شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت | خبر داغ امروز برای سهام داران

جلیلیان خاطرنشان کرد: کاربران بدون آگاهی وارد لینک‌های آلوده شده درحالی که یک بدافزار است و مجرمان سایبری با این شگرد مجرمانه، اطلاعات کارت بانکی متقاضیان را به سرقت و اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آن‌ها اقدام می‌کنند.

وی گفت: سهل انگاری و ناآگاهی کاربران سبب شده کلاهبرداران از این فرصت سوء استفاده کرده برداشت غیر مجاز هرروزه رو به افزایش است.

رییس پلیس فتا البرز تاکید کرد: پیامک‌های سازمانی و رسمی از سرشماره‌های معتبر ارسال می‌شوند و کاربران به هیچ عنوان به لینک‌هایی که از طریق سرشماره‌های ناشناس و شخصی ارسال شده مراجعه نکنند.

افزایش حقوق ۱۳۰ هزار بازنشسته بعد از ۲۶ ماه تأخیر

جلیلیان، سایت پلیس فتا را مرجع کامل آخرین اطلاعات و تهدیدات سایبری معرفی کرد و از خانواد‌ها و عموم مردم خواست که برای پیشگیری و مقابله با هرگونه جرایم سایبری به مطالعه توصیه‌های این سایت بپردازند.

وی تاکید کرد: کاربران در صورت اطلاع از این‌گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر