حقوق بازنشستگان | کسر حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

چرا حقوق بازنشستگان کاهش یافت؟ | اطلاعیه مهم برای بازنشستگان

اخبار مبنی بر کسر حقوق بازنشستگان در مهر ماه 1401 است! در ادامه جزئیات بیشتر را بخوانید

اطلاعیه جدید درباره حقوق بازنشستگان  سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است. در ادامه جزئیات بیشتر در مورد کسر حقوق بازنشستگان را بخوانید

به نقل از سازمان تامین‌اجتماعی، در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده، از بعدازظهر دوشنبه ۲۸ شهریور ماه برخی سایت‌های خبری و کانال‌های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی‌آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند.

سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: قابل توجه آن که حتی در همان کانال تلگرامی نیز بسیاری از مخاطبان با رد این ادعا، اعلام کرده‌اند حقوق شهریور ماه آنان با افزایش وعده داده شده و مطابق مصوبه شورای عالی کار پرداخت شده است.

پرداخت حقوق شهریور ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح از بیستم شهریور آغاز شده و ادامه دارد.

سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

اطلاعیه مهم سازمان تامین‌اجتماعی درباره حقوق مستمری‌بگیران 

سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سازمان تامین‌اجتماعی، در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده، از بعدازظهر امروز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه برخی سایت‌های خبری و کانال‌های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی‌آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند.

سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: قابل توجه آن که حتی در همان کانال تلگرامی نیز بسیاری از مخاطبان با رد این ادعا، اعلام کرده‌اند حقوق شهریور ماه آنان با افزایش وعده داده شده و مطابق مصوبه شورای عالی کار پرداخت شده است.

پرداخت حقوق شهریور ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح از بیستم شهریور آغاز شده و ادامه دارد.

سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

حقوق شهریور ماه بازنشستگان تامین اجتماعی طبق جدول اعلامی این سازمان و براساس احکام معتبر در حال پرداخت است. در روزهای اخیر وقفه‌ای دو روزه در پرداخت مستمری‌ها به وجود آمده بود اما در حال حاضر این مطالبات بر اساس افزایش حقوق جدید در حال پرداخت شدن است.

به گزارش تجارت‌نیوز،حقوق شهریور ماه بازنشستگان تامین اجتماعی طبق جدول اعلامی این سازمان و براساس احکام معتبر در حال پرداخت است. در روزهای اخیر وقفه‌ای دو روزه در پرداخت مستمری‌ها به وجود آمده بود اما در حال حاضر این مطالبات بر اساس افزایش حقوق جدید در حال پرداخت شدن است.

طبق جدول اعلامی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت مستمری بازنشستگان این سازمان از بیستم هر ماه آغاز و تا آخرین روز همان ماه به حساب مستمری بگیران واریز می‌شود. برای ماه شهریور این پرداخت در خصوص بازنشستگان غیرحداقل بگیر به دلیل تغییر مصوبه هیات دولت افزایش یافت.

در جریان تعطیلی دو روز گذشته (جمعه بیست و پنجم و بیست و شنبه ششم شهریور ماه) پرداخت تمامی مستمری‌ها به تعویق افتاد اما با خاتمه تعطیلات این مطالبات معوقه همراه با دیگر گروه‌ها پرداخت شد. نام خانوادگی بازنشستگانی که در تعطیلات اخیر موفق به دریافت حقوق خود نشده بودند با یکی از حروف «چ»، «ج»، «ژ» و «ص»، «ض»، «ز» و «ف» آغاز می‌ شود.

این مطلبی بود که فعالان بازنشستگان تامین اجتماعی، صحت آنرا در گفتگو با تجارت نیوز تایید کردند. هرچند دلیل این توقف دو روزه پرداخت مستمری‌ها هنوز مشخص نیست اما برخی منابع اینطور احتمال دادند: از آنجا که سالهاست بخش عمده مستمری‌ها از محل حق بیمه واریزی تامین می‌شود، ممکن است به دلیل توقف این واریزی‌ها در جریان تعطیلات اخیر، پرداخت مستمری‌ها نیز به صورت موقت متوقف شده باشد.

حقوق کدام بازنشستگان افزایش نیافت؟

هرچند مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تنها به ۱٫۶ میلیون بازنشسته سایر سطوح اختصاص دارد و در خصوص مستمری بگیران حداقلی بگیر خبری از صدور احکام جدید نیست. با این حال خبرگزاری فارس در خبری نادرست مدعی شد که حقوق شهریور ماه جمعیت ۳٫۶ میلیون نفری بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی بدون اعمال افزایش‌های جدید در حال پرداخت شدن است.

در همین رابطه سازمان تامین اجتماعی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلان کرد: حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش مصوبه شورای عالی کار در حال پرداخت است. این سازمان در اطلاعیه خود با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح، اعلام کرد:

طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده  حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده است، از بعدازظهر  امروز (دوشنبه ۲۸ شهریور ماه) برخی سایت‌های خبری و کانال‌های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی‌آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند.

قابل توجه آنکه حتی در همان کانال تلگرامی نیز بسیاری از مخاطبان با رد این ادعا، اعلام کرده‌اند حقوق شهریور ماه آنان با افزایش وعده داده شده و مطابق مصوبه شورای عالی کار پرداخت شده است.

گفتنی است پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح از بیستم شهریور آغاز شده و ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • اکبر رحمتی 2

  حقوق اینجانب هیچگونه افزایشی نداشت میخواهید فیش ارسال کنم

 • ناشناس 2

  سلام حقوق من ۵تومان بود بااعمال ده درصد شد ۶ تومان عجیبه با۳۸ درصد شوده ۷تومان این۲۸درصد کجارفته .........

 • احمد 1

  واریز نشد حقوق پدرم ماه قبل ۲۴۰۰ اضافه شده الان ۲۴۰۰ کم شد

  • مرا دی 0

   حقوق شهریور پدر م اضافه نشده

 • ناشناس 1

  حقوق همسرمنم اضافه نکردن کارافتاده جزیی هستش

 • نادر 0

  برای من که همان حقوق قبلی واریز شده

 • نصرالله احمدپور 2

  سلام حقوق من حدود ۲۰۰۰۰۰۰ کم شده است دلیل چیه به جای افزایش کاهش داشته

 • ام البنیی باقری نام پدر تقی 0

  چرا حقوق شهریور ماه را کسر کردیند لطفا پاسخ گو باشیند

 • ناشناس 0

  چرا فقط به بازنشستگان تامین اجتماعی می‌پردازید؟؟
  پس این لشکری و کشوری پس چی؟؟

  بازنشستگان لشکری کی افزایش ۳۸درصد +۵۱۵ ت میبینند

 • ناشناس 0

  برای من همان حقوق قبلی واریز شده

 • ناهیدبابایی 0

  حقوق شوهرمن ۵۰۰هزارتومن اضافه شده

 • ناشناس 0

  جقوق منم فرقی نکرده من مستمری بگیرم لطفا رسیدگی کنید

 • ناشناس 0

  حقوق من اضافه نشده حداقل بگیر هستم و مستاجر
  حقوقم بزور تا دهم می رسه

 • حاج 0

  حقوق من راکم زدن علت چیه

 • ناشناس 0

  سلام حقوقه من که اصلا افزایش نداشته همون قبلی پرداخت شده چرا گفتن افزایش ۳۸ درصدی این ماه

 • دلخوش نقدی هستم 0

  حقوق شهریور ما اضاف که نشد۱۵۰۰0۰تومان کم کردن چرا

 • ناشناس 0

  به حقوق ما هم اصافه نشده اونایی که ده میلیون میگرفتن کردن ۱۲ میلیون سیصد ما بدبخت همون ۵ میلیون میگیرم من موندن چرا حقوق ما اضافه نشده خواهشا بررسی کمید شایع ایما نیست واقعیت هست

 • فاطمه پورعصمت کورابی 0

  سلام حقوق من اینماه ۴۰۰ هزار تومان کم شده . علتش چیه ؟

 • ستوده 0

  والله که مستمری من زیاد نشد حتی اون 550تومان را هم برایم واریز نکرده اند.

 • کامران 0

  حقوق من افزایش نداشت هیچ تازه300000 تومان هم کاهش داشته یعنی چی

 • ت 0

  تاامروز جمعه اول مهرماه ۴۰۱هنوزحقوق
  کارمندسازمان تامین اجتماعی واضافات
  پرداخت نشده علت چیست؟

 • ناشناس 0

  سلام همسرمن ۳۱سال وشش ماه سابقه بیمه دارن.چرابااین همه سابقه زیاد .حقوق ماکم است.چرادولت فکردرست وحسابی برای بازنشستگان کارگری نمیکنن.اخ با۵میلیون میشه زندگی چرخاند.پس کو۳۸درصد

 • اردشیر 0

  باسلام حقوق همسرم با ماه قبل که ده درصد بود هیچ فرقی با الان که 38 درصد شده نکرد پس چه جوری اضافه شده

 • زهره محمدزاده 0

  سلام ،با حقوق شهریورماه ،مازالتفاوت حقوق خرداد واریز نشد!!!؟

 • ناشناس 0

  ما ک تغییری ندیدیم

 • قاسمیان 0

  حقوقشهریور ۱۰۰ تومان هم کم شده به این میگن اضافه حقوق

 • محمود تیموری 0

  حقوق پدر منم اضافه نکردن این دیگه چجور ظلمی هست