یارانه جدید | زمان واریز یارانه | یارانه نقدی | کارت اعتباری معیشتی

یارانه بگیران حسابشان را چک کنند | یارانه معیشتی واریز شد

یارانه معیشتی مستمری بگیران سازمان بهزیستی امروز ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ به حساب شان واریز و قابل برداشت شد.

یارانه معیشتی شهریور ماه مستمری بگیران بهزیستی واریز شد! یارانه معیشتی مستمری بگیران سازمان بهزیستی امروز ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ به حساب شان واریز و قابل برداشت شد. معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: یارانه معیشتی به بیش از یک میلیون و سیصد هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی امروز ۲۹ شهریور ماه واریز شد.

سید مرتضی حسینی افزود: علاوه بر این تعداد که ۱۵۰ هزار خانوار آن در سال ۱۴۰۱ از چرخه افراد پشت نوبتی وارد سیستم شدند، اگر دولت و سازمان برنامه و بودجه کمک کنند، می‌توان افراد پشت نوبت دریافت مستمری معیشتی در سازمان بهزیستی، که به تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار خانوار است را وارد چرخه دریافت کنیم.

وی ادامه داد: باید در حوزه مستمری معیشتی کمک و تلاش بیشتری شود تا افراد پشت نوبتی که البته دیگر خدمات سازمان بهزیستی را دریافت می‌کنند هم وارد چرخه دریافت مستمری بشوند.

یارانه معیشتی مستمری بگیران سازمان بهزیستی چقدر است؟

آقای حسینی گفت: واریز مستمری معیشتی خانوار مستمری بگیر سازمان بهزیستی در شهریور ماه نیز طبق روال سنوات گذشته، به شرح ذیل می باشد:

خانواده یک نفره ۴۲۰ هزار تومان

خانوار ۲ نفره ۶۰۰ هزار تومان

خانواده ۳ نفره ۸۴۰ هزار تومان

خانواده ۴ نفره یک میلیون و هشتاد هزار تومان

خانواده ۵ نفره به بالا مبلغ یک میلیون و سیصد و بیست هزار تومان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • شهین 0

  قبلاًکمک هزینه معیشت سه ماهه پرداخت میکردین اما شش ماهه که چیزی واریز نکردین تو را خدا خودتون قضاوت کنید تو این اوضاع اقتصادی با ماهه ۴۲۰هزار تومان که بچه محصل داری و ی شوهر بیکار و بیعار میشه کاری کرد یا نه به داد ما معلولان بدبهت ،بیچاره رسیدگی کنید لطفاً

 • ناشناس 0

  اونی ک خونه داره چندتا ماشین داره بهش ۴۰۰ میدید اون وقت ما ته خطیم ۳۰۰

 • ناشناس 0

  چرا حق سرپرستی معلولین شدیدرابعدازیکسال هنوز واریز نکردند هر وقت مراجعه میکنیم میگوینددولت بودجه ندارد

 • آزیتا مقصودی 0

  سلام من یه زن ۴۵ ساله خودسرپرست بیکار و بی درآمد هستم با یه دختر۴ساله و یه پدر پیر مستمری بگیر که حقوقش کفاف خودشم نمیده و مستاجریم کمیته امداد و بهزیستی ما رو تحت پوشش قرارندادن ما در فقر صددرصد هستیم حتی من نمیتونم یه بستنی برای بچه ام بخرم من چیکار باید بکنم که کمیته امداد ما رو تحت پوشش قرار بده