ریزش متروپل | متروپل آبادان | ریزش باقی مانده متروپل

بخش عظیمی از باقی مانده سازه متروپل آبادان فروریخت | عکس های ریزش مجدد متروپل

جدیدترین جزئیات از ریزش مجدد ساختمان متروپل را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید

بخش عظیمی از باقی مانده سازه متروپل آبادان فروریخت | عکس های ریزش مجدد متروپل

ساختمان ‎متروپل آبادان امروز 23 شهریور 1401 طی مراحل تخریب فرو ریخت. ریزش متروپل آبادان که به‌عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مجموعه پزشکی، اداری، تفریحی، تجاری و پارکینگ طبقاتی آبادان در منطقه جنوب غرب خوزستان که ساخت آن در مراحل پایانی قرار داشت و بنا به دلایل فنی، متوقف شده بود، در تاریخ ۰۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ در حدود ساعت ۱۲ ظهر اتفاق افتاد. باقی مانده متروپل دیروز 4 آبان 1401 مجددا فرو ریخت.

بخش بزرگ دیگری از باقیمانده برج متروپل آبادان بار دیگر در روز چهارشنبه ۴ آبان (۲۶ اکتبر) فرو ریخت و دستکم یک قربانی گرفت. 

 به گزارش ویکی گردی به نقل از خبرگزاری ایرنا اگرچه هنوز از تعداد مصدومان و جانباختگان احتمالی اطلاع دقیق و کاملتری در دست نیست، اما حادثه عصر چهارشنبه در آبادان دست‌کم یک کشته برجای گذاشته است و قربانی زنی است که داخل خودروی پارک شده در محل حادثه بوده است. 

فیلم جدید از حمله تروریستی به حرم شاهچراغ شیراز

با بیان این که مسوولیت تخریب بقیه ساختمان متروپل به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپرده شده است نوشت: «تاکنون ۲ بخش از بقایای ساختمان متروپل آبادان تخریب شده و پیش‌بینی می‌شود عملیات تخریب سه قسمت باقی مانده در کمتر از یک ماه به اتمام برسد.»

ساختمان متروپل آبادان در ۲ خرداد سال جاری فرو ریخت و شمار قربانیان این حادثه به ۴۳ کشته و ۳۷ مصدوم رسید. امروز و با یک قربانی دیگر شمار جانباختگان این حادثه به ۴۴ نفر رسید.

در ۲۳ شهریور نیز بخش دیگری از ویرانه این ساختمان فرو ریخته بود. 

خبرگزاری ایرنا نوشت که بدنبال فرو ریختن بخش بزرگی از باقیمانده این سازه در محدوده خیابان سعدی، نیروهای آتش‌نشان در محل حادثه مستقر شده و مشغول جستجو و امدادرسانی هستند.

ریزش متروپل

ریزش متروپل

ریزش متروپل

ریزش متروپل

ریزش متروپل

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر