پیش فروش فوق العاده ایران خودرو | آغاز پیش فروش ایران خودرو

اعلام نتایج قرعه‌کشی سومین مرحله تخصیص خودرو امروز | فروش فوق‌العاده ایران خودرو

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو انجام شد. حالا سوال مهم این است که نتایج قرعه‌کشی خودرو چه زمان اعلام می‌شود؟

اعلام نتایج قرعه‌کشی سومین مرحله تخصیص خودرو امروز | فروش فوق‌العاده ایران خودرو

پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد! با پایان یافتن مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه، تنها محصولات ایران خودرو مشمول قرعه کشی شدند. بر اساس اعلام وزارت صمت ۹۷ درصد افراد در این مرحله برای محصولات ایران خودرو ثبت نام کرده بودند.

سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه دو روز قبل به اتمام رسید و بیش از ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر برای خرید خودرو در این سامانه ثبت‌نام کردند.

 اما پیش از این نتایج یک الی دو روز پس از قرعه‌کشی اعلام می‌شد و برندگان ۷۲ ساعت فرصت داشتند که وجه خودرو را پرداخت کنند. متقاضیان برای مشاهده نتایج قرعه‌کشی باید به سامانه sale.iranecar.com مراجعه کنند.

اعلام نتایج قرعه‌کشی سومین مرحله تخصیص خودرو؛ امروز

سخنگوی وزارت صمت:

قرعه کشی سومین مرحله تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه دیروز (۲۱ شهریور ماه) انجام شد و نتایج به شرط دریافت استعلام ها، امروز ۲۲ شهریور در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام می‌شود.

نکته قابل توجه درباره این مرحله از فروش خودرو در سامانه یکپارچه این بود که حدود ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در این قرعه‌کشی شرکت کردند.

نکته دیگر، تقاضا برای خرید محصولات ایران خودرو بود. ۹۷ درصد متقاضیان خرید خودرو، خواستار محصولات ایران خودرو بودند و تنها ۱.۲ درصد از افراد، متقاضی خودروهای سایپا بودند.

تاخیر اعلام نتایج دوباره تکرار می‌شود؟

ماه گذشته هم قرار بود نتایج قرعه‌کشی خودرو، ۲۴ ساعت بعد روی سایت قرار بگیرد که چنین نشد و نتایج با تاخیر دو روزه اعلام شد.

در صفحه ورودی سامانه sale.iranecar.com  اعلام شده بود که «به دلیل بروز مشکل فنی اعلام» نتایج به ساعاتی دیگر موکول شده است.

حالا برخی از متقاضیان خرید خودرو این دغدغه را مطرح می‌کنند که آیا سامانه اعلام نتایج این بار هم قرار است دچار مشکل فنی شود یا اینکه زیرساخت فراهم شده است.

 

 سومین مرحله از فروش خودرو در سامانه یکپارچه به پایان رسید. بر اساس آمارها اعلامی بیش از ۶ میلیون و ۶۸۵ هزار نفر در این مرحله شرکت کرده بودند که از این تعداد ۹۷ درصد متقاضی محصولات ایران خودرو بودند و تنها ۱.۲ درصد از افراد، متقاضی خودروهای سایپا بودند.

۷۰ درصد ظرفیت به طرح جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده رسید

۵۰ درصد ظرفیت فروش معادل ۳۰ هزار دستگاه مربوط به طرح جوانی جمعیت بود. از مجموع تعداد متقاضیان، ۳۶۴ هزار و ۸۲ نفر معادل ۵.۴ درصد در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کرده بودند.

۲۰ درصد ظرفیت معادل ۱۲ هزار دستگاه نیز مربوط به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بود که در این طرح ۱۲۴ هزار و ۵۶۲ نفر معادل ۱.۹ درصد ثبت نام کردند.

بنابراین ۳۰ درصدی ظرفیت معادل ۱۸ هزار دستگاه خودرو میان بیش از ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار متقاضی تقسیم خواهد شد.

ایران خودرو در سومین مرحله از تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه در فروش فوق العاده خود ۶ محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتور XUTP ، پارس TUS و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و در پیش فروش ۴ محصول تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربور شارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه کرده است.

گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق‌العاده ۵ محصول کوییک.اس، ساینا. اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک.آر و کوییک.آر با گیربکس اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه را آغاز می‌کند و این ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ادامه خواهد داشت.

زمان قرعه کشی مرحله سوم سامانه یکپارچه

آنگونه که در خبرها آمده است، قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو و پیش فروش یکپارچه ایران خودرو امروز ساعت ۱۴ در محل شرکت ایران خودرو برگزار خواهد شد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • انشالله ک برنده ایم 0

    انشاالله ک برنده ایم