سود سهام عدالت | فروش سهام عدالت | جاماندگان سهام عدالت

وام فوری به واسطه سهام عدالت | چه کسانی به وسیله سهام عدالت ضمانت می شوند؟

دارندگان سهام عدالت می‌توانند به واسطه ضمانت این سهام وام دریافت کنند. شرایط دریافت و بازپرداخت وام با ضمانت سهام عدالت چگونه است؟

وام فوری به واسطه سهام عدالت | چه کسانی به وسیله سهام عدالت ضمانت می شوند؟

زمان واریز سود سهام عدالت سال جاری هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما پیش‌بینی می‌شود همانند دو سال گذشته نزدیک عید نوروز این سود برای همه مشمولان واریز شود. سود سهام عدالت سال ۱۳۹۸ در دو مرحله و در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ در یک مرحله به حساب مشولان واریز شد. واریز امسال به چه صورت خواهد بود؟ معاون فناوری و توسعه نوآوری سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص نحوه واریز سود سهام عدالت و شرایط آن نکاتی را بیان کرد.

دارندگان سهام عدالت می‌توانند به واسطه ضمانت این سهام وام دریافت کنند. شرایط دریافت و بازپرداخت وام با ضمانت سهام عدالت چگونه است؟

فال قهوه امروز 9 مهر 1401

بخشی عمده‌ای از افراد جامعه سهامدار سهام عدالت هستند و اکنون بانک‌ها به واسطه کارت اعتباری سهام عدالت وام می‌دهند.

البته در ماه‌های اخیر بانک‌های ملی و تجارت کارت اعتباری سهام عدالت به مبلغ هفت میلیون به دارندگان سهام عدالت پرداخت می‌کردند.

محسن خدابخش، نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار نیز چند هفته قبل گفت که هر بانک با توجه به منابع خود می‌تواند به سهامداران وام دهد. البته سهام عدالت ضمانت وام است.

فال تاروت امروز 9 مهر 1401

از سوی دیگر مجید عشقی، رئیس سازمان بورس نیز زمستان سال گذشته گفته بود که صاحبان ETF و همچنین اوراق بدهی می‌توانند از اولین ماه سال ١۴٠١ اقدام به دریافت وام کنند. قرار بر این بود که از فروردین ۱۴۰۱ با همکاری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، این امکان فراهم شود تا اوراق بهادار، سهام و تمام دارایی‌های مالی در بازار مالی بتوانند پشتوانه و توثیق وام‌های بانک به صورت الکترونیکی قرار گیرند.

سهام عدالت چه کسانی را ضمانت می‌کند؟

همه اشخاص حقیقی که سهام عدالت دارند می‌توانند وام سهام عدالت بگیرند. اما به شرط اینکه هیچ بخشی از سهام عدالت خود را نفروخته باشند. حتی اگر افراد یک سهم از سبد سهام خود را فروخته باشند، نمی‌توانند وام سهام عدالت را بگیرند.

متقاضیان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت پس از ثبت‌نام در سجام، باید اقدام به بازگشایی حساب در دو بانک ملی و تجارت کرده و از طریق اپلیکیشن‌های دو بانک ایوا و زمرد اقدام به ثبت‌نام کنند

فال روزانه عشق و احساس 9 مهر 1401

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • pourya 1

  ثبت نام نمیکنه یه مواردی رو میاره که نمیدونم چی بنویسم

 • ناشناس 0

  ما کار گران که سهام عدالت نداریم تکلیف چیه.مگه ماایرانی نیستیم .تبعیض چقدر.

 • رحم خدا جان فراز 1

  با سلام اینجانب تا الان هیچ سهامی دریافت نکردم وموندم که باید چکارکنم خواهش میکنم بنده هم از سهام بهرمند بشم چون دو فرزند تحت تکفل دارم وخدا رو خوش نمیاد حقم ضایع بشه سپاسگزارم

 • Iiiiiiii 3

  چطور میتونیم ثبت نام کنیم

 • اسماعیل 1

  چرا سود سهام فوت شدگان تعین تکلیف نمشود

 • ناشناس 0

  سلام اینجانب قبلا ثبت نام کردم و برگه ثبت نام یا دعوت نامه دستم هست ولی به خاطراشگالات سیستمی به بنده سهامی تعلق نگرفتنش الان هم که تعلق نمی گیره پس باید چکار کنم و هیچی هم در زندگیم ندارم خواهش میکنم کمکم کنید راهنمایی کنید که من چکار کنم مجکر