آپدیت اینستاگرام | قابلیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام با قابلیت جدیدش غوغا به پا کرد | امکان بازنشر پست های دیگران

اینستاگرام به‌زودی قابلیت ارسال مجدد پست‌ها (Repost) را آزمایش می‌کند. این قابلیت به‌زودی با تعدادی از کاربران آزمایش خواهد شد.

اینستاگرام با قابلیت جدیدش غوغا به پا کرد | امکان بازنشر پست های دیگران

اینستاگرام به‌زودی قابلیت ارسال مجدد پست‌ها (Repost) را آزمایش می‌کند . اینستاگرام می‌خواهد با قابلیت «Repost»، امکان انتشار و اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های دیگران را در صفحه کاربران فراهم کند که عملکردی شبیه ری‌توییت در توییتر دارد. مانند هر ویژگی آزمایشی دیگری، مشخص نیست که اینستاگرام چه زمانی می‌خواهید قابلیت ارسال مجدد پست‌ها را در دسترس کاربران خود قرار دهد. احتمالا زمانی که این ویژگی وارد مرحله آزمایشی خود شود، اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار بگیرد.

اینستاگرام به زودی اجازه می‌دهد پست های دیگران را در صفحه خود بازنشر کنید

شرکت متا به عنوان شرکت مادر اینستاگرام به تازگی اعلام کرد قصد دارد قابلیت اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها را به بخش فید اینستاگرام اضافه کند و در همین راستا این قابلیت در حال حاضر به شکل آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است. همچنین توسعه‌دهندگان اینستاگرام یک تب جدید با نام ری پست را به این شبکه اجتماعی اضافه کردند که محل پست‌های بازنشر شده خواهد بود.

کاربران شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام هم‌اکنون به شکل مستقیم نمی‌توانند پست‌های دیگران را بازنشر کنند و برای این کار باید از اپلیکیشن‌های دیگری کمک بگیرند. در همین راستا قابلیت Repost باعث خواهد شد تا به آسانی و بدون کمک از سایر اپلکیشن‌ها فرایند بازنشر پست‌ها را انجام داد.

اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام می‌خواهد با قابلیت «Repost»، امکان انتشار و اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های دیگران را در صفحه کاربران فراهم کند که عملکردی شبیه ری‌توییت در توییتر دارد.

شبکه اجتماعی متعلق به متا قصد دارد تا به‌زودی آزمایش این ویژگی را با تعداد محدودی از کاربران آغاز کند. سخنگوی متا با ارسال ایمیلی به TechCrunch گفت:

«ما در حال بررسی قابلیت اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در فید هستیم - مشابه روشی که می‌توانید در استوری‌ها اشتراک‌گذاری مجدد را انجام دهید - تا کاربران بتوانند چیزی را که با روحیات آن‌ها سازگاری دارد به اشتراک بگذارند و به این ترتیب سازندگان اصلی نیز برای کارشان اعتبار دریافت کنند. قصد داریم تا به‌زودی این قابلیت را با تعداد کمی از افراد آزمایش کنیم.»

هرچند هیچ اطلاعات رسمی درباره این قابلیت جدید منتشر نشده، اما برگه جدید نشان داده شده در تصویر بالا احتمالا حاوی تمام پست‌هایی خواهد بود که کاربران Repost کرده‌اند یا مجددا به اشتراک گذاشته‌اند.

در حال حاضر، اینستاگرام راهی برای ارسال مجدد پست کاربران دیگران فراهم نکرده، اما برخی اپلیکیشن‌های شخص ثالث امکان اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها را فراهم می‌کند. هرچند در حال حاضر می‌تواند پست شخصی را در استوری خود به اشتراک بگذارید، اما این قابلیت جدید به شما این امکان را می‌دهد که پست را در فید خود به اشتراک بگذارید.

متا احتمالا می‌داند که بسیاری از کاربران در حال حاضر از قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری استفاده می‌کنند یا آن‌ها را از طریق پیام‌رسان داخلی اپلیکیشن برای دیگران ارسال می‌کنند و اکنون در تلاش است تا راه بهتری برای کاربران فراهم کند تا پست‌های دیگران را به اشتراک بگذارند.

مانند هر ویژگی آزمایشی دیگری، مشخص نیست که اینستاگرام چه زمانی می‌خواهید قابلیت ارسال مجدد پست‌ها را در دسترس کاربران خود قرار دهد. احتمالا زمانی که این ویژگی وارد مرحله آزمایشی خود شود، اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار بگیرد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر