ازدواج دختر جوان با پیرمرد 23 ساله | دختر جوان از پیرمرد 83 ساله باردار شد

پیرمرد 83 ساله ایرانی پدر شدن | ازدواج دختر جوان با پیرمرد 83 ساله + عکس

پیرمرد 83 ساله ابرکوهی بعد از 60 سال زندگی مشترک با 2 زن از دختر جوان صاحب فرزند پسری شد که او را هدیه خداوند به خانواده خود می داند.

ازدواج پیرمرد83 ساله با دختر جوان! حاج امیر امیدوار پناه که 83 سال سن دارد و در یکی از روستاهای ابرکوه زندگی می کند اظهار داشت: در 23 سالگی با دختر جوان که زن اولم بود ازدواج کردم و تا سال 1380 که او به رحمت خدا پیوست صاحب اولاد نشدم. در ادامه ماجرای ازدواج پیرمرد و بپه دار شدنش از دختر جوان را بخوانید.

دختر جوان

این پیرمرد افزود: به پزشکان متعددی مراجعه کردیم ولی به علت بیماری هیچ نتیجه ای از این مراجعات نگرفتیم.

امیدوارپناه خاطرنشان ساخت: در آن دوران تلاش زیادی کردیم که به آرزوی خود برسیم ولی به علت آن که خواست خدا این بود به آرزوی همیشگی خود نرسیدیم و همیشه نیز راضی به رضای خدا بودیم.

بچه دار شدن پیرمرد ابرکوهی از همسر دوم

وی افزود: بعد از فوت همسرم و حدود 3 سال پیش به علت تنهایی همسر دوم اختیار کردم و امروز حدود 15 روز است که از او صاحب فرزند شده ام.

به گفته امیدوارپناه این در حالی بوده است که وی خود نیز انتظار فرزند دار شدن در این سن را نداشت.

نحوه نامگذاری فرزند پیرمرد 83ساله

وی در مورد نحوه نامگذاری فرزند خود اظهار داشت: به خاطر این که در سفر به مکه در چند سال گذشته و در حجر اسماعیل از خداوند تقاضای فرزند کرده بودم نام آن را اسماعیل گذاشتم و به درخواست مادرش و به واسطه این که کودک ما روز قبل از ولادت حضرت فاطـمه(س) دختر نبی اکـرم(ص) به دنیا آمده بود نام مـحمد را نیز به ابتدای اسم او اضافه کردیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر