فروش نوزاد | فروش نوزاد برای عمل زیبایی

مادری که نوزاد 5 روزه اش را بخاطر عمل زیبایی اش فروخت!! | زیبایی به چه قیمت؟

جزئیات فروش نوزاد برای عمل زیبایی را در این مطلب بخوانید

مادری که نوزاد 5 روزه اش را بخاطر عمل زیبایی اش فروخت!! | زیبایی به چه قیمت؟

فروش نوزاد برای عمل زیبایی! خبر جنجالی و ناراحت‌کننده منتشر شده در خبرگزاری های خارجی، توجهات را بخود جلب کرد؛ خبری فروش نوزاد که جزئیاتش را در این بخش میخوانید حاکی از قاچاق انسان آن هم بخاطر عمل زیبایی دماغ است. زن 33 ساله روسی دست به فروش نوزاد 5 روزه خود را برای تامین هزینه عمل بینی اش به زوجی که بچه دار نمیشدند، شد. مادر بی شرم به این زوج گفته بود که هیچ شغل و جایی برای زندگی ندارد و مجبور به فروش نوزاد شده است تا بتواند جایی برای زندگی خود فراهم کند در صورتی که چنین نبوده و او پس از  طلاق  از همسرش قصد ازدواج مجدد داشت ولی تصور میکرد که تا عمل زیبایی بینی انجام ندهد نمیتواند همسر مناسبی داشته باشد برای همین چنین تصمیم تلخی گرفت.

مبلغ درخواست شده توسط مادر اصلی نوزاد، مبلغ بسیار کمی بود برای همین این زوج با عجله آن را فراهم کردند تا مبادا معامله انجام نشود. همه چیز تا حدودی خوب پیش رفته بود و نوزاد 5 روز پس از تولد آماده تحویل به والدین جدیدش بود که پلیس آنها را بازداشت و نوزاد را نجات داد.

بازجویی از افراد بازداشت شده همه چیز را روشن کرد و متأسفانه ثابت شد که مادر نوزاد، به دلیل اینکه تصمیم به جراحی زیبایی بینی اش گرفته بود، پسر 5 روزه خود را با زوج دیگری معامله کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر