حذف پشه از سریال مهمونی | پشه از سریال مهمونی حذف شد | بازگشت پشه به سریال مهمونی

بازگشت پشه به سریال مهمونی!! | پشه پس از 2 هفته غیبت بازگشت!! + فیلم

بازگشت پشه به برنامه مهمونی رسوایی عروسک سریال مهمونی به خیر گذشت. در ادامه تماشا کنید

پشه در سریال مهمونی یکی از محبوب‌ترین کارکترها است که به تازگی حذف شد. اما امروز خبری مبنی بازگشت پشه به سریال مهمونی منتشر شد که به جزئیاتش می‌پردازیم. کارکتر پشه، که یکی از ارکان اصلی و مهم برنامه‌ی مهمونی به کارگردانی ایرج طهماسب است، چندی پیش با تیکه‌های متفاوت و +18، ممنوع‌التصویر شد و خبرگزاری مهر امروز خبر بازگشت پشه به سریال مهمونی را اعلام کرد.

بازگشت پشه به برنامه مهمونی

عروسک پشه، به صداپیشگی کاظم سیاحی که در فروردین ماه سال 1401 توسط ایرج طهماسب معرفی شد. در چند قسمت اخیر این سریال کارکتر پشه حضور نداشت و برخی از خبرگزاری‌ها بر این نظر بودند که کارکتر پشه، با حواشی که در ویدیو زیر منتشر کرده حذف شده است.

این ویدئوی جنجالی پشه که در یکی از قسمت‌های مهمونی پخش شد، به حواشی حذف پشه از برنامه‌ی مهمونی دامن زد. اما امروز آقای حسام‌پور، معاون پایش فرمود که:

غیبت پشه، در دو قسمت اخیر، هیچ ارتباطی با ممنوع‌التصویری آن ندارد.

بر اساس پیگیری‌هایی که انجام شده، مطلع شدیم که برنامه‌ی کاری آقای کاظم سیاحی با این قسمت‌ها تداخل داشته و ایشون به همین علت غیبت داشتند.

طبق گفته‌هایی که در چند روز اخیر به وجود آمده، شاهد این خواهیم بود کهعروسک پشه به مهمونی برمی گردد و ما دوباره شاهد حضور او در کنار ایرج طهماسب خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • نازنین 0

    نگار نازه