حقوق بازنشستگان | افزایش حقوق بازنشستگان | بازنشستگان تامین اجتماعی

جدیدترین جزئیات درباره حقوق بازنشستگان | بازنشستگان بخوانند

جدیدترین جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید

اصلاح حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران قطعی شد؟ محمدهادی زاهدی‌وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سایر سطوح طبق سقف شورای‌عالی کار اصلاح می‌شود. محمدهادی زاهدی‌وفا در حاشیه افتتاح فاز نخست کارخانه تولید استیل‌کورد مجتمع نخ‌تایر صبای زنجان، در جمع خبرنگاران، با اشاره به ارائه طرح گسترش تعاونی‌ها به صورت سراسری، اظهار کرد: برای گسترش تعاونی‌ها در همه استان‌ها برنامه‌ریزی ارائه شده است. با نهایی شدن این طرح، در حوزه تعاون شاهد رشد قابل قبولی خواهیم بود و سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون از اقتصاد کشور محقق خواهد شد.این مسئول متذکر شد: پس از بررسی‌های انجام شده و تامین مالی صورت گرفته، تلاش می‌شود حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سایر سطوح طبق سقف شورای‌عالی کار اصلاح شود.

وی با بیان اینکه اقدامی برای تعاونی‌های پیش‌بین شده در سیاست‌های کلی اصل ۴۴ با نام تعاونی‌های عام یا نوع دوم انجام نشده است، تصریح کرد: باید تلاش شود که این تعاونی‌ها نیز توسعه پیدا کنند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی با بیان اینکه حوزه فعالیت شرکت‌های تعاونی متنوع است، خاطرنشان کرد: هر کدام از این تعاونی‌ها مشکلات خود را دارند؛ به طور مثال مالکیت و طولانی شدن پروژه‌ها از جمله مشکلات شرکت‌های تعاونی مسکن است که برای حل مشکلات با مسئولان مربوطه هماهنگی‌هایی انجام شده است تا اصلاح ساختاری هم روی دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر