فرود هواپیما | فرود اضطراری هواپیما | دلیل فرود هواپیما وسط بزرگراه چه بود

فرود اضطراری هواپیما در وسط بزرگ راه | فیلمی که دوربین خلبان ضبط کرد!!

فیلم فرود اضطراری یک هواپیما در بزرگراهکه در فضای مجازی بازتاب فروانی داشته است را در این مطلب تماشا کنید

 فرود اضطراری هواپیما در وسط بزرگ راه | فیلمی که دوربین خلبان ضبط کرد!!

 فرود اضطراری هواپیما در وسط بزرگ راه!!! لبان مذکور پس از توقف موتور هواپیما، در یک بزرگراه در کارولینای شمالی و در میان ترافیک خودروها، فرود اضطراری کرد. این حادثه توسط دوربین خلبان ثبت شده است.یک خلبان آمریکایی پس از آن که موتور هواپیما از کار افتاد، در یکی از بزرگراه‌های کارولینای شمالی فرود اضطراری کرد.

خلبان مذکور پس از توقف موتور هواپیما، در یک بزرگراه در کارولینای شمالی و در میان ترافیک خودروها، فرود اضطراری کرد. این حادثه توسط دوربین خلبان ثبت شده است.

وینسنت فریزر خلبان این هواپیمای تک موتوره، دریاچه فونتانا را در بخش سواین ترک کرد. پدر همسر این خلبان، در این پرواز او را همراهی می‌کرد. در حین پرواز بود که موتور هواپیما از کار افتاد و در نتیجه، خلبان هیچ راهی بجز فرود هواپیما در بزرگراه پیش روی خود نداشت.

تصاویر ویدئویی ضبط شده نشان می‌دهد هواپیمای مذکور از سیم‌های برق و ترافیک خودرو‌ها جان سالم به در برد و در بزرگراه فرود آمد.

وینسنت فریزر در صحبت با رسانه‌ای محلی گفت: "شروع به بررسی فهرست کنترل کردم و توانستم هواپیما را دوباره راه اندازی کنم که پرواز کند، اما هواپیما فقط ۳ تا ۵ ثانیه پرواز کرد. به سمت چپ نگاه کردم و در میان دره‌ها و کوه‌ها یک جاده دیدم و در همان جا فرود آمدم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر