شغل جدید سحر قریشی | سحر قریشی و امیر تتلو | سحرقریشی در دبی

شغل جدید سحر قریشی | خانم بازیگر در پی تتوهای جدید! + عکس

سحر قریشی در جدیدترین پستی که از خود منتشر کرده است حالش خوب است و هنوز دنبال تکمیل کردن تتوهایش است و حرفه جدیدی انتخاب کرده است.

شغل جدید سحر قریشی |  خانم بازیگر در پی تتوهای جدید! + عکس

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در سالهای اخیر به ایفای نقش در خیلی از فیلم ها و سریال ها پرداخته است. سحر قریشی دو بار ازدواج کرده و هر دو بار جدا شده است .شهرت سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان زیاد شد. سحر قریشی در یکی از موزیک ویدئوهای گروه ماکان بند همکاری کرده و حواشی زیادی بعد از پخش این کلیپ در فضای مجازی منتشر شد. سحر قریشی که به تازگی در از امیر تتلو جدا شده در دبی به سر می برد.

سحر قریشی اخیرا به حرفه نقاشی مشغول شده که با انتشار استوری در اینستاگرام این موضوع را برای مخاطبینش فاش کرده است. همین عکس نشان می دهد خانم بازیگر در حال بازسازی شخصیت داغون شده اش است ! و از رفتارهای ناهنجارش توبه کرده است.

سحر قریشی در این تصویر جدیدی که در اینستاگرام منتشر کرده نشان می دهد که دستی زنانه مشغول کشیدن نقاشی است. برخی کاربران گفته اند که این فرد سحر قریشی است و به تازگی هنر نقاشی را آغاز کرده است.

سحر قریشی

 

سحر قریشی در جدیدترین پستش عکسی را منتشر کرده و در مورد تتوهایش گفته است که هنوز کامل نشده و خط خطیه لاین تتوهایش است.در ادامه جدیدترین پست سحر قریشی را ببینید.

سحر قریشی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • ناشناس 1

    سحر تمام دستش تتوئه