قیمت مسکن در مرکز تهران | خرید خانه ارزان در تهران

قیمت مسکن در تهران | مقرون به صرفه ترین آپارتمان های تهران

در این گزارش به بررسی قیمت مسکن های 60 متری در مرکز تهران می پردازیم.

قیمت مسکن در تهران | مقرون به صرفه ترین آپارتمان های تهران

قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران بسیار متغیر است. با توجه به اینکه این روز ها قیمت مسکن به طرز عجیبی افزایش یافته است، افرادی که قصد خرید خانه دارند به دنبال خانه های اقتصادی و ارزان هستند؛ قیمت مسکن در مرکز تهران به نسبت پایین است. بنابراین  در این گزارش به بررسی آپارتمان های 60 متری مرکز تهران خواهیم پرداخت.

همچنین واحدی ۶۰ متری در فاطمی درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی در میدان‌ولیعصر با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته است، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در مرکز تهران را دارید، با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را در محله جهاد خریداری کنید.

و اگر محله بلوار کشاورز را برای خرید مسکن در نظر دارید می‌توانید واحدی ۶۰ متری که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد را با قیمتی بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۲ ساله در یوسف‌آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

اگر به واحد های نوساز علاقه دارید، می‌توانید واحدی در محله امیر آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر در میدان‌انقلاب قصد خرید خانه دارید، می توانید واحد آپارتمانی ۹ ساله با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین اگر واحدی نوساز با همین قیمت می‌خواهید، میتوانید واحدی ۵۵ متری با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت مسکن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر