مهدی طارمی | مهدی طارمی در جام جهانی

صحبت‌های در گوشی کی‌روش با طارمی جنجالی شد + عکس

سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز با مهدی طارمی مهاجم خود گفت‌وگوی خصوصی داشت.

صحبت‌های در گوشی کی‌روش با طارمی جنجالی شد + عکس

مهدی طارمی متولد ۲۷ تیر ۱۳۷۱ در بوشهر، بازیکن پست مهاجم فوتبال است. مهدی طارمی با ۱۸۷ سانتی متر قد و ۷۹ کیلوگرم وزن، راست پا است اما توانایی بازی با پای چپ را هم دارد. چند روز گذشته خبر عقد مهدی طارمی به تیتر داغ شبکه های مجازی تبدیل شد. مراسم ازدواج مهدی طارمی با حضور ۱۰-۱۵ نفر برگزار شده است. پدر مهدی طارمی گفته است که عروسش خوزستانی است و مراسم عقد آنها به دور از هر گونه تجملاتی خیلی ساده برگزار شده است.

دو بازی بی‌نقص با زدن دو گل برابر انگلیس و تاثیرگذاری چشمگیر در برد مقابل ولز کاری کرده تا کارلوس کی‌روش حساب ویژه‌تری نسبت به قبل از شروع جام جهانی روی مهدی طارمی باز کند و امیدوار به درخشش او در آخرین دیدار مرحله گروهی با آمریکا شود.

6 اشتباه بزرگ و رایج زنان در ایجاد رابطه با مردان

1637580356_W5dQ6

مهدی طارمی با زدن دو گل مقابل انگلیس در نخستین بازی و منجر به اخراج شدن هِنسی، دروازه‌بان ولز و دادن پاس گل در این مسابقه، نشان داده آمادگی فوق‌العاده خود در رقابت‌های باشگاهی را در جام جهانی هم حفظ کرده و می‌تواند مهره موثری برای تیم ملی ایران باشد، اما کی‌روش برای یک بازی دیگر حساب ویژه‌ای روی این ستاره تیمش باز کرده است.

کالابرگ و بازگشت به دوران جنگ تحمیلی | جزئیات توزیع کالابرگ

 

کی‌روش ۲۸ ساعت به دیدار فوق حساس برابر آمریکا که سرنوشت صعودشان از مرحله گروهی جام جهانی را تعیین می‌کند، در حاشیه تمرین امروز در کمپ الریان، مهدی طارمی را به گوشه‌ای از زمین بُرد و برای دقایقی با این ستاره تیمش به گفت‌وگوی خصوصی پرداخت که مشخص نبود بین آنها چه حرف‌هایی رد و بدل می‌شود.

طارمی که در کنار گلزنی و پاس گل و منجر به اخراج شدن در دو دیدار گذشته، در به وجود آوردن همدلی و هماهنگی بین بازیکنان نقش داشته، امروز پای صحبت‌های در گوشی کی‌روش نشست تا آخرین نکات را از مرد پرتغالی بشنود و با شرایط ذهنی بهتر خود را آماده بازی فردا شب مقابل آمریکا کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • عباداله 1

    خسته نباشی