ویژگی های مردان جذاب | خصوصیات مردان جذاب | مردان جذاب چه ویژگی هایی درند؟

7 ویژگی مردان جذاب که زن ها را جذب می کند! | همسرتو جذب خودت کن!

ویژگی ها وخصوصیات مردان جذاب که خانم ها دوست دارند را در این مطلب بخوانید

7 ویژگی مردان جذاب که زن ها را جذب می کند! | همسرتو جذب خودت کن!

زنان مردان جذاب و با اعتماد به نفس را دوست دارند، اما نه آن‌هایی را که خودخواه هستند و موفقیت خودشان را به رخ دیگران میکشند. بعضی از کارهایی که مردان جذاب انجام می دهند، مثل آهنربا، زنها را به سمت خودشان جذب میکنند. خب، این کارها چیست؟ در ادامه ویژگی های مردان جذاب را مورد مطالعه قرار می دهیم.

رک بودن

وقتی مردی به چیزی نیاز دارد و آن را مستقیم به زنش نمیگوید، او را آزار میدهد. اگر کسی را دوست ندارید او را بازی ندهید و مستقیم به او بگویید . هر خواسته ای دارید رک باشید و در ابتدای رابطه آن را مطرح کنید . از اینکه او را از دست بدهید ناراحت نشوید . اگر درخواست شما را پذیرفت در کنارتان میماند، اما اگر نپذیرفت شما را ترک میکند.

زبان بدن

تماس چشمی، محکم دست دادن و لبخند زدن باعث جذابیت یک مرد میشود. زبان بدن شما به او نشان میدهد که شما با اعتماد به نفس هستید یا خیر. زبان بدن یک مرد می تواند افکار یا نیت او را در مورد آن زن نشان دهد.

نشانه‌های منفی زبان بدن : جمع کردن دست روی قفسه سینه، اخم کردن ، و چشم‌هایی که به اطراف میچرخد و نشان‌ میدهد علاقه ای به ادامه مکالمه ندارید.

قاطعیت

قاطع بودن، موفقیت شما را در هر کاری تضمین میکند. همه ما تصمیمات زیادی در طول روز میگیریم، وقتی تصمیم می گیرید و مدام نظر خودتان را تغییر می دهید، به این معنی است که نمی دانید در زندگیتان چه میخواهید و چه هدفی دارید. قاطع باشید؛ وقتی تصمیمی می گیرید، به آن پایبند باشید. هیچ زنی دوست ندارد با مردی باشد که قاطع نیست و تصمیماتش هر روز تغییر میکند.

هدف داشته باشید

هرکسی برای کارهای خودش دلیلی دارد. کاری که مردان با اعتماد به نفس انجام می دهند و زنان آن را دوست دارند این است که می دانند چه می خواهند و هدفشان را دنبال می کنند . جاه طلب بودن، جرات داشتن، و با اراده بودن در مسیر زندگی ، شما را جذاب میکند. به عنوان یک پسر، هدف داشتن به زندگی شما معنا می دهد .

به زنان احترام بگذارید

مغرور بودن، یک نوع بی احترامی به شخص مقابل است . مرد مغرور طوری حرف می‌زند و طوری رفتار می‌کند که انگار می‌تواند همه زنان دنیا را جذب کند. وقتی به دیگران احترام میگذاریم، احساس خوبی نسبت به خودمان پیدا میکنیم، نیازی نیست دیگران را تحقیر کنید تا خودنمایی کنید . به او احترام بگذارید و به دوستانتان هم بگویید به او احترام بگذارند.

در کاری که انجام می دهید پیشرفت کنید

برخی از زنان عاشق مرد ورزشکار هستند ، برخی بدنبال مرد ثروتمند و یا مرد مشهورهستند. اما همه این معیارها را ندارند.

بهتر است فعالیتی که دوست دارید را انتخاب کنید و در آن پیشرفت کنید. با دنبال کردن اهدافتان و رشد کردن در آنها، مسیر زندگیتان را با پشتکار و اراده ادامه دهید. زنان دوست دارند در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر