سیل استان های ایران | وقوع سیل و آبگرفتگی

لحظه جگرسوز از فداکاری پدر | نجات 2 پسر بچه توسط پدرشان از سیل + فیلم

لحظاتی پیش فیلمی از لحظه نجات دو پسر بچه توسط پدرشان از سیل در فضای مجازی منتشر شده است که دیدن این فیلم اشک همه را در می آورد

لحظه جگرسوز از فداکاری پدر | نجات 2 پسر بچه توسط پدرشان از سیل + فیلم

اخبار جدید از وقوع سیل! کشور از روز پنج‌شنبه شاهد باران بود که در پی شدت وقوع این بارندگی در برخی از نقاط سیل جاری شد. به تازگی فیلمی از فداکاری یک پدر برای نجات جان دوفرزندش از سیل منتشر شده است که دیدن این فیلم اشک همه را در می آورد! زما و مکان این حادثه مشخص نیست!

در پی حادثه خسارت‌بار سیل در بسیاری از نقاط کشور، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تسلیت به مصیبت‌دیدگان، از حضور سریع مسئولان و تلاش گروه‌های امدادی برای کمک به سیل‌زدگان تشکر کردند و ادامه این اقدامات و تلاش‌ها را خواستار شدند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه‌ی مهیب و خسارت‌بار سیل در بسیاری از نقاط کشور، جمعی از مردم عزیزمان را دچار آسیب‌های جانی و مالی و عاطفی کرده است. اینجانب با ابراز همدردی عمیق با همه‌ی آن عزیزان به مصیبت‌دیدگان این حادثه تسلیت عرض می‌کنم و از مسئولان محترم کشور تدابیر لازم را برای ترمیم آسیب‌ها مطالبه می‌نمایم. لازم می‌دانم از حضور سریع مسئولان در مناطق سیل‌زده و نیز از تلاش گروه‌های امدادی مردمی یا موظف برای کمک به سیل‌زدگان تشکر کنم.

ادامه‌ی این اقدامات خداپسند و تلاش مستمر برای کاهش آثار این حوادث دردناک وظیفه‌ی همه ی ما است. توفیقات همگان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • ناشناس 0

    خاک بر سر افرادی که وایسادن وفقط تماشا میکنن .